Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

TheMelin

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Na úvod MS MTB vybojovali Češi 12. a 13. místo ve sprintu

Cituji článek: "Velmi slušného výsledku dosáhla jediná česká žena na startu sprintu Lucie Veselá." Co konkrétně prosím bylo na tomto výsledku tak skvělého ? Na start kvalifikace se postavilo 25 žen,stejný počet postoupil do samotného závodu,kde už Lucie dál nepostoupila .... tohle je velmi slušné ? V podstatě zajela to stejné co bič,nebo Vojta .... S ohledem na počet startujících i časový odstup na prvního bych velmi slušným výsledkem nazval jízdu Kryštofa. I když v kvalifikaci skončil 27,tak jeho odstup byl v našlapané konkurenci minimální - což se o Lucii říct nedá ...

03.09.2014 14:34:52
Zlato ze štafet na ME mají Francouzi, Češi šestí

odpověď na nossanek — #2 Snad Vás dnešní výsledek (ostatně jako všechny předchozí výsledky těchto dvou závodnic, které snad ani nejde porovnávat ) přesvědčil. Lucka Veselé může kromě srdce nechat na trati i plíce, nohy .... a stejně bude vždy horší závodnicí, která na Terezu zdaleka nemá. Pokud je něco co šokovalo mě - tak to byla právě nominace Lucky Veselé .... ale beru to jako znouzecnost, kdy prostě nemáme více kvalitních žen.

08.06.2014 13:38:47

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744