Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jana Konopová

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Dobrodruzi na Loudání se blíží do Krkonoš, na čele Vít

Tahle zpráva je, už poněkud zastaralá - vítězem se v 10:52:31 stal Štěpán Stránský, Martin Vít dojel s odstupem pár minut za Štěpánem na druhém místě ve velmi vyrovnaném boji (Martine, to s těmi baterkami do navigace, to je fakt pech...).

Kluci, jste neskuteční borci, málokdo si dovede představit, co máte za necelé tři dny za sebou, smekám/e!!!!! Šťastný dojezd všem, co ještě bojují na trati! :-) JanaK

07.06.2014 14:25:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744