Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Žahys

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
BenQ SP2 - nová akční kamera s ovládáním na hodinkách

Neporučuju v žádném případě žádné kamery od Benq kupovat, myslím, že jsou lepší v jiných produktech. Loni jsme v zaměstnání vysoutěžili v rámci výběrového řízení deset FULL HD kamer Benq a kvalita, ostrost, stabilizátor jsou na úrovni kamery za pětikorunu z tržnice. Zkoušeli jsme nechat znovu zkalibrovat apod. Bez efektu, není s tím v podstatě možné točit ani ze stativu - nezaostří, mění barvy (ze žluté zdi se stává zelená apod.) Fakt na kamery od Benq bacha.

  1. na tento komentář reaguje xtrail — #2
05.08.2014 18:29:49

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744