Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Dočkal L.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
BenQ SP2 - nová akční kamera s ovládáním na hodinkách

#1 Tady se jedná o úplně nový produkt, klasické velké kamerky nebyli super, kdo vyzkoušel tak ví.

Tuto kamerku jsem si pořídil na popud svého syna a nelituji. Nahrává kvalitní video, zvolit si můžete z několika režimů, vypadá pěkně, je kompaktní, v základním vybavení je mnoho užitečného příslušenství. Navíc máš jistotu že oproti konkurenci neplatiš za značku.

Nenašel jsem jiný produkt u benq.. Je to nový kůň na trhu, takže bude jistě terčem konkurence. Ale můžeš mít jistotu, že nezaplatíš ani korunu navíc za značku. Zda koupit či ne - rozhodně bych se rozhodoval dle recenzí - jak uživatelských tak profi.

Za mě mohu jen doporučit, zatím mi splnila vše o co sem ji požádal :)

Třeba se objeví i profi recenze, uvidíme.

Ale rozhodně bych ji být vámi hned tak neodsuzoval.

Libor

06.08.2014 12:11:45

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744