Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

vladimir vebr

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

odpověď na terny — #4 .... co si chcete ověřovat? Přečtěte si závěr článku,tam to máte jasně napsané - z úsporných důvodů.Na MS v ragby prostředky byly,na fotbalové přenosy,které se českého fotbalu ani netýkají také, o hokeji nemluvě. Podívejte se na sportovní správy během týdne a na vysílání ČT4 sport v hlavním vysílacím čase. A prosím netykejte mi,nemáte na to ještě věk :)

  1. na tento komentář reaguje biker11 — #6
  2. na tento komentář reaguje terny — #7
27.11.2015 08:55:45
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

odpověď na terny — #2 ...tak vidíš 2terny (???), tak je nám smutno oběma :)

  1. na tento komentář reaguje terny — #4
26.11.2015 17:04:17
Světový pohár MTB 2015 v České televizi sledovalo na půl milionu lidí

Toto je bez komentáře a vůbec mě to nepřekvapuje. Všechno je dnes bohužel o penězích a dokud budou na pozicích šefredaktorů a členů dozorčí rady ČT sedět fotbaloví a hokejoví imbecilové, nic se nezmění :( je mi z toho velmi smutno. Hlavně, že jsme mohli sledovat celý podzim MS v ragby :(

  1. na tento komentář reaguje terny — #2
26.11.2015 10:15:41
Specialized 2016 - víc všeho a za víc

odpověď na Jendaa — #5 Já přece netvrdím, že kolo je špatné. A mám-li na něj, nebo ne, není důležité. Nerad slývám s davem a jsou prostě značky, které bych si nekoupil a už vůbec ne za přemrštěné, uměle vyšroubované ceny. Pro mě je důležitý můj výkon a slušný výsledek v závodě. A co mám za kola? MTB karbonového AXMANA tube to tube a silnici E.Merckxe EXM. Jestli jsou něčím pro někoho zajímavá nevím a je mi to úplně jedno. Hlavní věc je ta, že mi sedí :) Bikes...

28.07.2015 10:55:19
Specialized 2016 - víc všeho a za víc

odpověď na okam — #1 Souhlasím s tebou. Nejzajímavější na těch kolech je to, že na nich jezdí náš šampion :) Ale on vyhrál svůj první světový titul již kdysi a na úplně jiné značce .)

  1. na tento komentář reaguje Jendaa — #5
27.07.2015 16:00:01

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744