Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

BodMr4zu

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Absalona hnali diváci, ale vyhrál Schurter. Z Čechů se blýskl jen Vastl

odpověď na Magua — #9 Reaguju na poteciálně nejlepšího jezdce. V roce kdy Jarda vyhrál MS XC, dokázal porazit Absalona i Schurtera vícekrát. Nesleduju to moc pečlivě, ale tohle snad nikdo jiný nedokázal. Určitě ne spousta dalších. Čili při ideální konstelaci by to dokázat mohl, ale v dalších letech nebyl tak úspěšný, a třeba už nikdy nebude.

27.08.2014 13:29:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744