Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Barthes

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
V Odrách vyvrcholí 15. sezóna KPŽ, Boudný pojede poprvé jako otec

odpověď na pira — #16 No tak, trošku úcty... Na světové úrovni se uchytí pouze skupinka výjimečných talentů. Je zvláštní kritizovat člověka za to v čem patří, byť v rámci ČR k nejlepším. Nebo myslíš, že Bouda nikdy nechtěl uspět ve světě, a zároveň se tím finančně zajistit? Hovoříš o talentech, co se zakopali..., ale zároveň si neuvědomuješ, že konkurence je čím dál vyšší a tolik možností, kolik je u nás talentů, v profi týmech zkrátka není. Desítky talentů, kteří by dříve měly slušnou profi smlouvu, se na to raději časem vykašlou a najdou si normální stálé zaměstnání nebo dají přednost studiu, jelikož reálné možnosti v české cyklistice jsou určeny pouze pár šťastlivcům, kteří se tím dokážou relativně uživit, ale ne zajistit. Boudovi možná jen závidíš, a přitom v podstatě ani nemáš co. Možná těch 5 minut slávy na bedně v KPŽ... nikdo ti nebrání si tam pak stoupnout a vyfotit se s ním.

03.10.2014 00:59:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744