Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

karllos74

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Seriál Kolo pro život; co se skrývá za kulisami

Kolo pro život mám rád a letos jsem dal rekordních 7 účastí, respektive dali, jezdíme celá rodina a to nás na tom právě baví; tedy v Chrudimi jela jen dcera. Je otázka jestli závod směřovat jen na "eliťáky" a těm vytvořit max. podmínky, nebo to nechat hodně otevřené jako dosud a počítat s určitými problémy při střetu tras. Ty by myslím ani nemuseli být, kdyby byli bajkeři vzájemně ohleduplní a neměli hlavu jen na okrasu, uměli předvídat a jak včas udělat místo, tak chytře předjet. Vzhledem k tomu že jezdím "B" trasy, tak se mi málokdy stane nějaké předjíždění z jiné tratě, a když už, např. na Drásalovi z dlouhé nebo teď v Odrách kde mě špička "C" dojela ještě před Luboměří, tak pokud včas zezadu slyším adekvátní hlášku tak bez problémů prostor udělám; stalo se mi také ale že mi někdo zezadu začal nadávat, přitom jsem netušil že mám za sebou někoho kdo se tlačí dopředu a zřejmě mu jde o sekundy. Další věc je pak sjíždění s trasou "D" - fitneskou kde jezdí rodiči s dětma. V Odrách ji jela poprvé dcera s manželkou a v podstatě obě byly nadšené, pro děti je to něco jiného než kolečka v "Junior Trophy", jet v podstatě po trase XC. Holkám jsem říkal, že celkem jistě budou mít do protisměru delší trasy ať si dají pozor a prostor, snad nebyl žádný problém. Nicméně si myslím, že je to i věc pořadatelů, aby hlavně jezdce na "D" trase upozornily na místa, kde se budou míjet nebou budou předjížděni bajkery z delších tras, což se bohužel moc neděje a myslím, že někteří z rodinných týmů vůbec neočekávají, že se na trase potkají se závodníky z delších tras. Karel Schiesser, č. KPŽ 4927

07.10.2014 19:28:45

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744