Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Hrabal

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kolo pro život 2015 bude mít 16 dílů, novinkou jsou Hustopeče

odpověď na Fixed Single — #10 Takže každý závod, který nemá převýšení 3000 m je zřejmě komerční sračka? To je úplný nesmysl, závody se nedělají pouze pro ty, kteří váží i s kolem 50 kg. Myslím, že každý pořadatel se snaží, aby mu tam přišlo hodně lidí, nevidím na tom nic špatného. Pokud někomu vadí masovost KPŽ má i na Moravě spoustu jiných závodů, které jsou dobře zorganizované a účastní se jich jen 200 lidí. A už vůbec nechápu, proč někomu vadí krátká trasa na Šele. Startuje ve zcela jinou dobu, jede se po jiné trase a dlouhá se s krátkou potkává až při výjezdu na poslední kopec, kde ještě ti dobří z dlouhé jsou dávno v cíli.

25.12.2014 19:14:59

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744