Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jindras Holas

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Neskutečné! Mathieu van der Poel získal titul v elitní kategorii

Jiřinák a Xtrail májí pravdu, bylo to pro Bínu vysvobození. Nechová se jako profík, tady se ukázala pravda z MČR ze Slaného a nemněl startovat v Táboře!! Pokud jede někdo ve fungování v kyslíkovém stanu,apod.věci, mněl by by v tom být trochu proškolen, a ne že se popraví tím. A jeho vyjadření o promaroděné sezoně at si schová jinam.

To je amaterismus, ale pravda je, že to odpovídá jeho chování.

03.02.2015 13:04:29
Fanoušci chtějí Emila Hekeleho na MS v Táboře

Ono je důležité na start postavit PSEUDO HVĚZDU BÍNU, kterej ani neobjíždí, ba co ani nedojíždi finální závody! To je pěkné plivnutí ostatním reprezentantům do tváře! Nemůže se neustále ohrazovat - sem marod, promaroděná sezona a s jeho hrdostí v tom to stavu jít na start Mistrovství světa.

26.01.2015 08:34:30

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744