Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

pospecz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Nasálo mě to, řekl po vyhrané etapě Škarna

Super pocin!!! Mozna je to hra svetla, ale kdyz se kouknu na cilove foto, jak Avancini slavi brzy, tak mi prijde, ze predni kolo Skarny je vyosene hodne doprava a predni kolo soupere uplne vlevo zase doleva. Vse podle naklonu kola ve spurtu, jak do toho dupou. Oba nova upside down vidle... Koukam na to na telefonu, mozna jsem mimo :-).

28.02.2015 20:21:39

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744