Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

truxxxik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Konečně! Jásal v cíli Pražských schodů vítěz Kristián Hynek

odpověď na LH62 — #1 Moje zkušenost - problém padajícího řetězu na schodech způsobuje kombinace několika faktorů, které se prostě v jeden okamžik můžou sejít. Sám používám třetím rokem Sram XX1 v kombinaci s hardtail rámem a za tu dobu mi řetěz spadl celkem dvakrát - z toho jednou 2013 a podruhé letos - pokaždé na schodech (nikoliv na umělých překážkách). Před dvěma lety to bylo tím, že jsem na schody přijel se zařazeným krajním převodem na kazetě a řetěz při tom prostě spadl - podle mě z důvodu, že na mezipatrech může dojít ke kombinaci nárazu s lehkým pohybem klik dozadu a řetěz v tu chvíli není dostatečně napnutý. Pak jsem si na to dával pozor a žádný problém.Letos jsem si jednou nedal pozor, když jsem si to ale uvědomil, už bylo pozdě - na schodech se už řadit nedá. Před více lety mi takto spadl řetěz při schodech na 2-převodníku, ale navíc se ještě zasukoval pod přesmykač - jeho zpětné nandavání to bylo teprve něco. Vzhledem k tomu, že na schodech není nic, co by se mohlo zamotat do přehazovačky, bylo by řešením na tento závod zkrátit řetěz na minimální možnou délku, aby byl více napnutý. Jinak ale na jednopřevodníku oceňuju to, že v běžném provozu (včetně totálního bahna) funguje naprosto super. Vodítko může být řešením, ale pokud se vodítko ucpe banhem (to ale na schodech nehrozí), tak při delším závodě může způsobovat víc problémů, než když ho tam nemáte.

  1. na tento komentář reaguje LH62 — #7
20.05.2015 10:17:50

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744