Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

arimycyclo

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Schurter vyhrál v Novém Městě už popáté, Kulhavý neměl svůj den

odpověď na Grungi — #1 bída-to je slabý slovo! Hlavně Kulhavý- zranění, defekt..Hlavní důvod je ale ten, že už na to nemá!! To i "odrostlá dvojka" Fošumová + Cirkl by to dali líp!!!

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #3
22.05.2017 16:58:39
Nové Město uvidí celkem 21 českých bikerů

nové město na m přivítá nejen cyklisty ale také VIP pí. Fošumovou. Tato stárnoucí cyklistka z Krumlova se už prezentuje jen na stupních vítězů a pozvánkami na takovéhle akce. Hlavně, že se to dozví široké okolí....

18.05.2017 22:03:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744