Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

jirilehky

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Na Orlíku triumfoval Boudný, počasí i soupeřům navzdory

obecně se snažím "nehejtovat", ale opravdu si v redakci myslíte, že když vezmete článek z webu KPŽ a okopírujete ho 1:1, že by nestálo alespon za to, zmínit "převzato z webu KPŽ, apod.."? Nemám s organizátory nic společného, jen jsem se těšil, že si přečtu nový pohled na závod, který byl fakt těžký, ale úžasný, a přijde mi trapný, že mi vlastně dáváte číst, to co jsem si už přečetl ráno na webu KPŽ..

jen názor, díky

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #4
22.06.2015 19:00:33

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744