Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

godspeed

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cink cink. Závěr mistrovství světa XCO se Česku vydařil, má bronz

odpověď na tntbiker — #6 Těžko říci. Jako fanoušek osobně preferuji typy "rváč a srdcař to poslední minuty", než "kalkukačka", která vyhodnotí svoje šance na úspěch a pokud jsou mimo očekávání, tak vzdá nebo nenastoupí. To nemluvím o JK, ale obecně. Naprosto mi fascinuje např. Gunn-Rita Dahle Flesjå (42 let), jak proháněla celou sezónu a i v neděli ty mladé holky. To je opravdu žijící legenda.

07.09.2015 18:28:52
Cink cink. Závěr mistrovství světa XCO se Česku vydařil, má bronz

odpověď na mr.strup — #4 Jo, taky jsem si toho všiml, že foto a komentář u piva z jeho FB zmizelo. To bylo dost za hranou dobrého vkusu. Je to celý docela smutný. Na jednu stranu je super co dokázal, na druhou stranu sleze z kola, když se zrovna nedaří dle plánů apod. Letos to udělal i na MS v XCM. A i na Kolo pro život na Orlíku. Loni a předloni to hádám tak cca 1 až 2 za sezónu udělal. U nějakých pouťáků to chápu, na závodu SP nebo MS nikoliv. Na druhou stranu, když mu to repre nebo zaměstnavatel toleruje. Včera jsem si přečetl o Quintanovo zápolení s nachlazením na Vueltě a to je trochu jiná káva.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #6
07.09.2015 13:05:44
Cink cink. Závěr mistrovství světa XCO se Česku vydařil, má bronz

JK těžké zklamání pro mne. Slézt z biku po prvním kopci o délce cca 500 na MS je hodně podivný přístup. Navíc potom postne foto na FB, jak místo závodění sedí během závodu ostatních u piva. Jsem znechucený. Hlavně, že má nové 4 členný realizační tým. To by mi zajímalo, co mu na to řekli. A zaměstnavatel také.

  1. na tento komentář reaguje mr.strup — #4
06.09.2015 17:13:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744