Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

TomN

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Favorit nezkrachoval, nekončí, ale ani nevyrábí

Člověče, Petře, To je hodně v rukavičkách napsáno :-)

Okolo celého tohohle projektu to od začátku smrdělo. A přesně jak píšeš, nejednou jsem si plácal na čelo, co to sakra je. Od původní myšlenky vyrábět high-end kola na kterých můžeš jet po městě do práce a o víkendu závodit, přes dotaci až po investici....

A to všechno bez jakékoliv prokazatelné kompetence vyrábět kvalitní a funkční kola, což muselo být naprosto zjevné komukoliv, kdo to s kolem myslí alespoň trochu vážně.

Pokud by se Galovičovi po tom, co doteď předvedl, podařilo rozjet fungující firmu produkující funkční elektrokola, byla by to největší absurdita jakou si dovedu představit :-)

13.10.2019 18:41:01

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744