Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

antony

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na Šíny — #34 Tímto jsi mě opravdu dost pobavil "Jediné instituce, které máme právo všcihni krtizovat, jsou ČT a rozhlas. Ty si musíme platit dobrovolně všichni"

"Takže až tu bude další web o kolech, budu rád za možnost volby"

- nebo-li, přeložím to za tebe: Dokud tu je jeden web, tak na něj mohou psát třeba absolutně negramotní dementi, hlavně že tu je web:-) A mohou si psát třeba i lži, vymýšlet si, hlavně že tu ten web je:-)

To jsem nadsadil, ale tak nějak uvažuješ!

  1. na tento komentář reaguje Šíny — #36
16.02.2016 14:11:09
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na petan — #31 A jak je to s vámi pane Bureši, co uděláte v každém článku několik hrubek? :-) Mám třináctiletou neteř, mohla by vás doučovat.

  1. na tento komentář reaguje rostanetek — #33
12.02.2016 09:10:16
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na Tereza — #29 Vážená slečno, nebo paní Terezo. Máte to všechno popletené. Peggy si vážíme všichni. Kritika není namířena na ni, ale na článek, ve kterém jsou a byly nesmysly. Jistě souhlasíte se mnou, že pokud si něco přečtu, tak tomu věřím že to co v něm je, je pravda. A v tomto případě tomu tak nebylo. Nesmysly o tom, že Peggy nebyl v Laponsku zmizely, stejně tak s Kopkou. Opravili to až během této diskuze, když se někdo konečně podíval na Kopkovi stránky. Že redaktoři chybují, že dělají chyby je tady stará pravda. Já chybovat mohu, já své texty tady neprodávám. Oni ano. A skutečně věříte tomu, ž MTBS není placený portál? Musíte se podívat do rejstříku, kde naleznete nejen majitele portálu, ale také účetní uzávěrky. To není nic tajného. V roce 2014 měli tržby 2 miliony korun. Přejme jim to, to je číslo pro vás, abyste věřila, že to tady je profesionální portál. Tiskové zprávy asi není zvykem ověřovat, ale vzhledem k tomu, že jsem tu o Kopkovi napočítal asi padesát článků, je smutné, že o něm nic nevědí, že netuší, že v Laponsku byl asi patnáctkrát. Opět tedy reaguji, odpovídám, na další hloupý příspěvek, tedy na váš.

08.02.2016 20:20:24
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na trance28 — #26 Nemyslím, a také se psaním neživím. Dnes je zvláštní doba, kdy může publikovat, psát články, každý blb, kterému máma koupí klávesnici:-)Podle toho to také vypadá ...

08.02.2016 13:04:27
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na zirecek — #24 Myslím, že pokud někdo napíše do články nesmysly a někdo, třeba já, nebo JiraKocanda, na to upozorníme, je to přínosná kritika. Pokud jsou tu dlouhodobě pravopisné chyby, nikdo s tím nic nedělá, tak to je také přínosná kritika a autor by si z toho měl vzít ponaučení. Pokud někdo, (MTBS) potom chyby a nesmysly opraví a čtenáře na to neupozorní, neomluví se, tak to znamená, že námi pohrdají. A teď mi vysvětli, kde plivu žluč a kde co neguji. Napiš mi jedinou věc, na kterou uozorňuji a která není pravda.

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #26
  2. na tento komentář reaguje zirecek — #28
08.02.2016 08:57:44

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744