Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Kája P.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na antony — #14 Díky za Váš názor Antony. Máte pravdu, do článku se vloudilo několik chyb. Příště budeme důslednější při kontrole, než článek zveřejníme. Pěkný den. Kája

  1. na tento komentář reaguje antony — #16
06.02.2016 11:01:44
Peggy z Ameriky směřuje za polární kruh. Zdolá Lapland Extreme Challenge?

odpověď na antony — #9 Ahoj - za překlep ve jméně pana Rakoncaje nenese vinu mtbs, ale autorka rozhovoru na DNK, tedy já. Opraveno - díky.

A k tvému rozhořčení nad testy kol, konkrétně Specialized Helga.

1.při pozorném čtení (což jsi určitě nepřehlédl), je hned v úvodu zmínka, že test dělala čtenářka. A jako pocitovka - poprvé na fatbiku, to je napsané dobře. Soudím i podle ohlasu, který článek měl.

2. Technické informace jsou v článku předchozím, publikovaném o pár dní dříve.

3. Poslední a důležitá věc : "Dámy na kole" je web pro holky. A protože muži a ženy jsou dva "rozdílné živočišné druhy" ;-) , píšeme tam prostě jinak.

  1. na tento komentář reaguje JiraKocanda — #12
05.02.2016 22:14:23

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744