Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Rusek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Northwave Transbrody 2016

Tento komentář pravděpodobně nic nepřinese, nicméně jej zveřejním. Syn Ondřej se zúčastnil tohoto závodu, který mu přinesl pouze velkou křivdu. Narodil se 14.9.2001, takže v době závodu mu bylo 14 let. Propozice závodu jasně stanovily rozdělení do kategorií dle věku - ne dle roku narození ( uvedeno na webové stránce závodu a tištěných propozicích). Pořadatel jej bez upozornění zařadil do kategorie 15 - 18 let, kde dojel na 14. místě. Dle propozic závodu patřil však do kategorie 11 - 14 let, kde by se svým časem dosáhl na 2. místo. Vyřadil by však z medailové pozice člena pořadatelského klubu a tak nás při uplatnění protestu poslal ředitel závodu do háje s komentářem, že se s námi nebude vůbec bavit. Chlapec šel do závodu s obrovským nasazením a tato zkušenost jej srazila na kolena. Jak mu mám vysvětlit, že na světě není spravedlnost? Na arogantní jednání pořadatele závodu nezapomene a ve svých 14 letech je pro něj hořkou zkušeností. Co máme své děti učit? Podvádět, lhát a co nejjednodušším způsobem se dostat k cíli nebo bojovat, ctít pravdu a spravedlivě stát v řadě? Pokud vás zajímá více - viz. výsledek závodu a jeho propozice - Ondřej Rusek narozen 14.9.2001

  1. na tento komentář reaguje abel — #4
12.09.2016 12:26:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744