Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Mereck

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Northwave Transbrody 2016

Ahoj,

je mi líto to umístění a pocit křivdy na synově straně a nechci do vás rýpat. Přesto ale musím říci toto.

Do kategorie byl přeci syn zařazen před startem, ergo pořadatel nemohl vědět, jak se umístí. Spíš než foul play bych se synovi snažil vysvětlit, že byl prostě akorát v tom zlomovém věku, kdy už spadal spíš pod 15 leté.

Nemusíme žít ve zkaženém světě a pořadatel ho podle mě nevyřadil "takticky" (snad ani nemohl), jen má syn tu "smůlu", že se narodil 14.9. Tak nějak bych mu to zkusil podat, ovšem vysvětlí-li se věc tak, že lidi jsou svině, asi tuto lekci chudák opravdu nezapomene nikdy.

Držím vám palce a kolu zdar!

13.09.2016 07:30:25

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744