Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Sumpicek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
MČR v cyklokrosu Mladá Boleslav - Výsledky

T. Ježek by mohl opravit chybný název týmu u 3. a 4. juniorky.

15.01.2023 17:42:18
Holé Vrchy rozjedou cyklokrosovou sezonu, na SP v Táboře se chystá i Štybar

Ahoj, ten kaledář v článku nemáte aktuální. Standa

23.09.2022 07:54:49
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na Aleš Procházka — #40 Ahoj Aleši,

díky, že zde zminuješ syna a pečlivě nejen jeho sleduješ. Jen tu vytrháváš jedno soustředění z kontextu jeho celého trénkového procesu a jeho cyklistického vývoje.

Myslím, že zaměření cyklistiky u Pavla a Kryštofa bude budoucnu v rozdílných disciplínách a tomu odpovídá jejich trénkový proces. To, že se nyní potkávají v MTB a cyklokrosu je pro oba určitě dobře.

Pro tvé info Pavel byl letos poprvé v životě na soustředění před sezonou a to na týden v Chorvatsku. Ano objedl tam tréninky okolo 140 km, ale ve skupině a rozumném tempu. A neboj, trenér ho připravuje tak, aby byl dobrý i až bude v chlapech. Jen pro dokreslení Pavel má nyní najeto 5500 km na konci sezony to bude 12000 km.

Myslím, že pokud by jsi prostudoval tréninky kadetů v jiných oddílech zaměřených ještě více na silniční cyklistiku, budou jejich tréninkové objemy daleko větší.

Trochu mne tvůj komentář mrzí, příště si nejprve zjisti informace.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #45
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #46
19.05.2022 14:25:05
První díl ČP horských kol ovládli němečtí a polští bikeři

odpověď na petr.bazant — #1 Petře, To jestli se jim bude věnovat toto medium je na jejich provozovateli. Cyklistika se většinou řeší až od juniorských kategorií, do té doby se mládež hlavně učí. I když jejich výsledky nás těší.

  1. na tento komentář reaguje petr.bazant — #3
03.04.2022 21:18:10

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744