Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

vladaj

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Prodejna Progress Cycle Hostivice hledá posilu na sezónu

Klasika :-) Sezona začíná, inzerátů tohoto typu bude během jara čím dál víc. Jenom se obávám že bohužel nejsou, a nebudou vhodní a schopní uchazeči na tyhle pozice. I když bych se rád mýlil... Většina těch kteří tohle dříve dělali (nástrojaři, automechanici, el.mechanici) , už dnes většinou řemeslo dělají v celoročně jistém zaměstnání, ideálně v automotive průmyslu kde jsou úplně jinak placeni.

Pokud se dnes najde někdo z generace současných třicátníků ,kdo je tohle schopný dělat na slušné úrovni vzhledem k nabízenému platu , tak to považuji za "malý zázrak" Tihle kluci většinou chtějí dělat úplně něco jiného, než řemeslo při kterém se budou nervovat v dílně cyklokrámu se zákazníkama, kteří z větší části nevědí co vlastně chtějí od rána do podvečera (v sezoně) to vše kol. 20 000.-kč čistého k výplatě..:-(

Tohle je celkově průšvih.

18.03.2017 18:31:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744