Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

nejcyklistka v CB Teamu

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cyklokros studnice medailí - nová kniha do hlubin "národního" sportu

Doufám,, že je tam dostatečně a náležitě zvěčněn můj partner P.Cirkl-nejlepší jezdec v mladších letech. A doufám, že knihu dostaneme zdarma v několika exemplářích...Mich.Fošum.

31.10.2017 00:18:45
Sagan zamířil z Bergenu rovnou na bike, s Lakatou otevíral nový trail

Sagi je, prostě můj miláček, ten dokáže všechno! Jinak - já už se závodama pomalu končím -ve 46 letech bych byla na bedně už jenom sama (vím, že jsem široko daleko pořád jednička), ale léta letí.. Mich.Fošum. (musím se starat o dceru a taky o Cigouše)!

27.09.2017 22:51:06
UCI uznala české protesty z MS XCM, ale jen napůl

Tak tady protesty uznány!! A co chudák Peťko Sagan na Tour-musel domů. To je taková sprosťárna, že to ani není možné!!! Je to můj velký idol a tohle je rána pod pás!! MF

07.07.2017 16:07:29
Dominik Průdek má bronz z SP ve sprint eliminatoru

Fandím mladíkům - takže dobrýl Stejně záleží za koho jezdíte. Já ted jezdím za CB Team-Pepa Průcha je senzační. Předtím jsem byla u Cirkla - hrůza - tam už není ani žádnej veterán. Cirkl se o tým vůbec nestaral - ani starej ani mladej. Jenom chtěli poplatky!

28.06.2017 18:38:31
Giant představil nový Anthem 29ER 2018

tenhle článek mi připomněl giant ligu na lopatárně! Už ani "starý" masters Cigi nezávodí. Zato Heba se činí - ale akorát na "lopatě", jinak je to samý DNF nebo DNS

26.06.2017 20:24:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744