Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Hazoš

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
ČP XCO se rozroste o dva další závody pro mládež, hostit je bude Praha

Motol je naprosto skvělej. Organizátoři si dali fakt práci!!

Přeju jim to :)

23.11.2022 20:45:43
Qayron RAM MKII Q - allmountain pevňák

Ale no taaaaak.

Trochu soudnosti: no name brand, hlína a k tomu slx sada popsaná jako top v kategorii za 45? To neni dobrý. To je hrana prvních carbonů top výrobců

Ale chápu, reklama je reklama

23.11.2022 20:43:46
Canyon představuje revoluční systém stabilizace řízení K.I.S.

kua dneska je Apríla ? :D :D

Proč by někdo měl chtilt aby se mu rovnaly zpět řidítka? Pochopil bych tlumič jako u motorek…..i když zde je oproti nim minimální rotační hmota a rychlost, takže taky zbytečné.

Ale tenhle prak na “nezatáčení”? :D

26.10.2022 21:03:16
TEST: Trek Fuel EX vs. EXe díl druhý

Tu popisovanou “skrytou/neprezentovanou” fíčuru v podobě tichosti celého systému......., jen se tomu věnuje polovina samotné prezentace kola na webu Trek ;)

16.10.2022 21:45:11
Nový Sram krouží v Les Gets!

#porňo :D Moc hezký hračičky :)

...a dle fotek na vitalmtb to vypadá, že nová kazeta bude daleko "širší" buď kvůli řetězu a nebo podpoře superboost....bo poslední 3 pastorky jsou naskládané blíže k drátům.

25.08.2022 10:22:47

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744