Kamptal-Klassik Trophy Langenlois 2019: výsledky

Juniorky:
1. Mona Mitterwallner (AUT) 1:05:35 hod.
2. Blanka Kata Vas (HUN) 1:07:33
3. Matylda Szczecinska (POL) 1:07:35
4. Ana Janežič (SLO) 1:11:30
5. Zuzana Šafářová (Česká spořitelna Specialized junior) 1:11: 51

Kompletní výsledková listina juniorky

Jitka Škarnitzlová vyhrála C1 v Langenlois!

Juniorky:
1. Virag Buszagi (HUN) 1:11:14 hod.
2. Kata Blanka Vas (HUN) 1:16:28
3. Zuzana Šafářová (Česká spořitelna Specialized junior) 1:18:29

Junioři:
1. Erik Fetter (HUN) 1:17:45 hod.
2. Michael Holland (AUT) 1:19:28
3. Piotr Krynski (POL) 1:19:55
4. Radim Hybl (Amenity Extrem Sport) 1:20:01

Výsledky Kamptal Klassik Trophy 2017


Juniorky:

1. Lisa Pasteiner (AUT, Ghost Factory) 1:06:12
2. Franziska Koch (GER) 1:06:14
3. Corina Druml (AUT) 1:09:44
4. Virag Buzsaki (HUN) 1:10:27
5. Lucie Krupová (Expres CZ Scott Kolín) 1:12:20

Kompletní výsledky juniorky ZDE

26.03.2017 - Závody - Jan Nemec langenlois

Langenlois 2016: výsledky!

 

Junioři:
1. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) 1:14:53 hod.
2. David Zadák (Česká spořitelna Specialized junior) 1:15:26
3. Michael Zeťák (Expres CZ Merida Kolín) 1:15:49
4. David Bartek (Bike 2000) 1:16:29
5. Julian Rottman (AUT, RSC Plettenberg) 1:17:33

03.04.2016 - Závody - Jan Nemec langenlois

Kamptal Klassik - Langenlois: aktualizujeme výsledky

Výsledky muži:
1. Jan Škarnitzl (Sram Rubena Trek) 1:41:13
2. Christoph Soukup (AUT, Hitec) 1:41:17
3. Jiří Novák (Bench.nl Superior Brentjens) 1:41:25
4. Hermann Pertsneider (AUT, Fill Proforma) 1:41:58
5. Matouš Ulman (Česká spořitelna Specialized) 1:42:03
6. Pavel Boudný (Česká spořitelna Specialized) 1:42:17
7. Karl Markt (AUT, Ötztal Scott) 1:42:54
8. Marek Konwa (POL, Bench.nl Superior Brentjens) 1:43:23
9. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:43:41
16. Ondřej Cink (Multivan Merida) 1:45:20
24. Martin Stošek (Sram Rubena Trek) 1:47:12
26. Jan Jobánek (Superior Rubena) 1:47:53
Kompletní výsledky zde: www.sportzeitnehmung.at

Vinice v Langenlois pokořil i Ondřej Cink

S vítězným dablem odjíždí čeští bikeři z Langenlois, po Tereze Huříkové vyhrál Kamptal Klassik Trophy v elitní kategorii mužů i Ondřej Cink (Multivan Merida). Celý závod se držel v čelní skupině závodníků a dvě kola před cílem, když chtěl zaútočit píchnul a tratil více než minutu. I přesto se dokázal propracovat zpět na špici a o pár metrů vyhrát před Jihoafričanem Jamesem Raidem a domácím favoritem Karlem Marktem (Ötztal Scott).

V Langenlois Tereza Huříková pokřtila nový dres zlatem

První start sezony Tereze Huříkové vyšel na jedničku. Premiérový závod v novém dresu Specialized Racing pokřtila vítězstvím v rakouském Langenlois. Nepříjemný mráz, ve kterém se dnes závodilo, ale Tereze nevadil. "Celou zimu jsem v tom trénovala, dokonce i na Mallorce mi sněžilo, takže jsem byla na tenhle závod perfektně připravená," sdělila nám Tereza v cíli Kamptal Klassik Trophy, závodu kategorie C1.

Langenlois: Kulhavý, Cink a Machulková zlatí!

Výsledky Kamptal Klassik Trophy (C1) - Langenlois/AUT - 25.3. 2012

 

Muži Elite:

1. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) 1:40:00
2. Tony Longo (ITA) 1:40:14
3. Jan Škarnitzl (Rubena Auto-Menčík Specialized) 1:40:53
4. Karl Markt (AUT, Felt Oetztal Xbionic) 1:41:08
5. Michele Casagrande (ITA) 1:41:30
6. Piotr Brzozka (POL, JGB-2 Professional) 1:42:04
7. Ondřej Cink (Merida Biking) 1:43:06 (1. místo U23)
12. Kristián Hynek (Česká spořitelna Specialized) 1:44:12
17. Milan Spěšný (S&H Superior) 1:45:17
18. Pavel Boudný (Česká spořitelna Specialized) 1:45:18
23. Marek Rauchfuss (S&H Superior) 1:47:24 (3. místo U23)
24. Tomáš Paprstka (Remerx Merida Kolín) 1:47:42 (4. místo U23)
30. Jan Jobánek (Merida Biking) 1:49:37
32. Jiří Novák (Remerx Merida Kolín) 1:49:41
34. Tomáš Vokrouhík (BMC Savo) 1:49:59
35. Michal Bubílek (Kellys Bike Ranch) 1:50:17

 

redakční systém | ISSN 1803-5744