SP Snowshoe 2019: výsledky XCO


Ženy U23:

1. Evie Richards (GBR, Trek Factory) 56:16 min.
2. Laura Stigger (AUT) +1:06
3. Loana Lecomte (FRA, Massi) +1:35
4. Caroline Bohe (DEN) +2:16
5. Martina Berta (ITA, Torpado Ursus) +2:26
...
13. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized jun.) +4:11

Celkové pořadí SP 2019:
1. Eibl 500 bodů, 2. Stigger 370, 3. Richards 342, 4. Berta 314, 5. Batten 303... 14. Sásková 75, 32. Czeczinkarová 11, 46. Neumanová 4, 53. Tvarůžková 1

Výsledky ZDE | Celkové pořadí SP 2019  

 

MS MTB Mont St. Anne '19: výsledky XCO muži U23

 


1. Vlad Dascalu (ROM) 1:19:50 hod.
2. Philippo Colombo (SUI) +1:57
3. Vital Albin (SUI) +2:06
4. Martin V. Kossman (CHI) +2:19
5. Maximilian Brandl (GER) +2:35
...
37. David Zadák +11:22
DNF. Matěj Průdek

SP Val di Sole: výsledky ženy + muži U23


Ženy U23:
1. Ronja Eibl (GER, Corendon Circus) 1:07:05 hod.
2. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:42
3. Laura Stigger (AUT) +1:19
4. Nicole Koller (SUI, Möbel Märki) +1:59
5. Caroline Bohe (DEN) +2:36
...
13. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized jun.) +6:14
19. Jana Czeczinkarová (Mitas Mercedes-Benz Trek) +7:27
25. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +8:42

Kompletní výsledky ZDE

SP Les Gets 2019: výsledky XCO U23 ženy + muži


Ženy U23:

1. Ronja Eibl (GER, Corendon Circus) 1:13:54 hod.
2. Evie Richards (GBR, Trek Factory) +0:30
3. Laura Stigger (AUT) +1:13
4. Nicole Koller (SUI, Möbel Märki) +1:47
5. Caroline Bohe (DEN) +2:25
...
18. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized jun.) +6:44


Kompletní výsledky ZDE

SP NMNM 2019: výsledky XCO muži U23

 


1. Vlad Dascalu (ROM, Brujula Bike Racing) 1:14:24 hod.
2. Filippo Colombo (SUI, BMC MTB Racing) +0:01
3. Simon Andreassen (DEN, Specialized Racing) +0:10
4. David Nordemann (NED, CST Sandd Bafang) +0:26 
5. Jofre Cullell Etape (ESP, Megamo Factory) +0:38
...
53. Josef Jelínek (Mitas Mercedes-Benz Trek) +6:48
82. Samuel Jirouš (Česká spořitelna Specialized jun.) +9:59
100. David Zadák (Česká spořitelna Specialized jun.) -1 kolo
106. Dominik Prudek (EthicSport) -1 kolo


Kompletní výsledky ZDE

 

SP XCO #3 Nové Město: Výsledky muži U23


1. Vlad Dascalu (ROM, Bujula Bike Racing) 1:23:44 hod.
2. Filippo Colombo (SUI, BMC) +0:21
3. Alan Haterley (RSA, Spur) +0:24
4. Petter Fagerhaug (NOR) +0:44
5. Joshua Dubau (FRA) +0:44
...
52. Lukáš Kobes (Symbio+ CE Energy) +6:23
72. Jaromír Skála (Česká spořitelna Specialized junior) +8:41
85. David Zadák (Česká spořitelna Specialized junior) +9:16
89. Matěj Průdek (GAPP System - Cabtech) +9:42
111. Dominik Prudek (Prestige hotels) -1 kolo 


Kompletní výsledky ZDE

redakční systém | ISSN 1803-5744