ČP XCO #4: Na Zadově zvítězili Škarnitzlová a Kulhavý


Šumavský Zadov o víkendu hostil čtvrtý díl Českého poháru XCO, poprvé zařazeného do kategorie C1. Na nejvýše položeném okruhu zvítězili Jitka Škarnitzlová (GAPP System - Cabtech) a Jaroslav Kulhavý (Specialized racing). Jitka dosáhla na své letošní druhé vítězství a opět navýšila bodový náskok v průběžném hodnocení ČP před druhou Karlou Štěpánovou (N1 BMC), která dnes skončila těsně pod stupni vítězů. Jíťu na stupních doprovodily stříbrná Anne Terpstra (NED, Ghost Factory) a Isla Short (GBR, Habitat).

Jaroslav Kulhavý si po včerejším vítězství na KPŽ v Karlových Varech připsal už druhé víkendové vítězství, svůj třetí start v ČP proměnil ve zlato, když za sebou nechal dvojici svých olympijských kolegů Jana Škarnitzla (Mitas Trek) a Ondřeje Cinka (Primaflor Mondraker Rotor). Honza Škarnitzl vede s 24bodovým náskokem průběžné hodnocení ČP.

Podrobnější reportáž připravujeme...

Juniorky:

1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:09:23.0 0:00:00.0
2.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA SOKOL VELTĚŽ
CZE 1:12:15.9 0:02:52.9
3.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:13:00.2 0:03:37.2
4.
TESAŘOVÁ Jana
Ethic sport
CZE 1:16:16.6 0:06:53.6


Junioři:

1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:13:17.8 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:14:19.3 0:01:01.4
3.
FRITZ Benedikt
ERTL Augsburg
GER 1:15:03.3 0:01:45.4
4.
ŘÍMAN Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:15:35.0 0:02:17.2
5.
HOŘÁK Radek
Kolokrám
CZE 1:15:43.0 0:02:25.2


 
Ženy Elite:

1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:23:22.8 0:00:00.0
2.
TERPSTRA Anne
GHOST Factory Racing
NED 1:23:47.1 0:00:24.2
3.
SHORT Isla
Habitat Mountain Bike Team
GBR 1:24:32.1 0:01:09.2
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
N1 BMC TEAM
CZE 1:25:39.1 0:02:16.2
5.
CZECZINKAROVA Jana
Mitas TREK
CZE 1:26:03.1 0:02:40.2
6.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:26:39.1 0:03:16.2
7.
ZIELIŃSKA Magdalena
UKS SOKÓŁ KĘTY
POL 1:29:01.8 0:05:38.9
8.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
OUTSITERZ
SVK 1:29:16.0 0:05:53.2
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:29:37.8 0:06:14.9
10.
MACPHEE Kerry
BikeLove-Genesis
GBR 1:30:17.3 0:06:54.4

 


Muži Elite:

1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing XC
CZE 1:36:38.3 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Mitas TREK
CZE 1:36:55.3 0:00:16.9
3.
CINK Ondřej
Primaflor Mondraker Rotor Team
CZE 1:37:18.6 0:00:40.2
4.
ULLOA AREVALO Jose Gerardo
CONADE CODE GTO CADENCIA.MX
MEX 1:38:43.8 0:02:05.4
5.
PRŮDEK Matěj
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 1:38:56.3 0:02:17.9
6.
ZAMROŹNIAK Jakub
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:40:50.8 0:04:12.4
7.
VASTL Jan
N1 BMC TEAM
CZE 1:41:39.0 0:05:00.7
8.
BOUWMEESTER Marc
Stappenbelt specialized racing
NED 1:43:05.2 0:06:26.8
9.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:43:47.0 0:07:08.6
10.
MICHALEK Mariusz
JBG-2 Cryospace
POL 1:44:42.3 0:08:03.9



Kompletní výsledky ZDE

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárHlinsko premiérově hostí mistrovství ČR XCO
    Hlinsko premiérově hostí mistrovství ČR XCO
  2. Světový pohárVelký den v Les Gets pro tým Scott Sram, Cink pátý
    Velký den v Les Gets pro tým Scott Sram, Cink pátý
  3. Světový pohárSásková i Zadák si v Andoře zajeli své osobáky v SP U23
    Sásková i Zadák si v Andoře zajeli své osobáky v SP U23
  4. Mistrovství EvropySilná sestava na ME v maratonu: jede Adel, Hynek, Kulhavý, Stošek a Strož
    Silná sestava na ME v maratonu: jede Adel, Hynek, Kulhavý, Stošek a Strož
  5. Mistrovství EvropyV Brně na domácím ME XCO se představí až 50 českých bikerů
    V Brně na domácím ME XCO se představí až 50 českých bikerů
  6. Český pohárPremiérové maratonské tituly pro Čábelickou a Stoška
    Premiérové maratonské tituly pro Čábelickou a Stoška

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744