Hendrich a Fantová ovládli Trek Prague MTB Night Series

Tečku za letošním čtyřdílným seriálem Trek Prague MTB Night Series učinil závod na jeden okruh o délce 25 kilometrů se startem a cílem v Komořanech. Světélkující peloton čítající více než 80 závodníků vyrazil vstříc finálovému klání v 19:00, vítěz byl v cíli po hodině třech minutách a dvaceti vteřinách. Byl jím Milan Černý, půlminutky před Markem Wagnerem a Zdeňkem Hendrichem. Minimální odstup stačil Hendrichovi na uhájení celkového prvenství.

Mezi ženami byla opět suverénní Madla Fantová, která ovládla i seriál s náskokem pětadvaceti minut na druhou Petru Krtičkovou.

Míra Mestek (SP Kolo Specialized) vévodil veteránské kategorii v celkovém hodnocení, finálový triumf v Komořanech však patří Miroslavu Svobodovi (Kbely cycling team).

Výsledky muži:
1. Milan Černý (Ski a Bike Centrum Radotín) 1:03:20 hod.
2. Marek Wagner (Krabcycles) 1:03:56
3. Zdeněk Hendrich (Rohozec Amulet Haven Team) 1:03:56
4. Martin Klofanda (Ugo Allivictus) 1:03:57
5. David Klap (Ugo Allivictus) 1:04:18

Výsledky ženy:
1. Madla Fantová (Planet toys cycling) 1:17:49 hod.

Nabijte si baterky! Blíží se 5. ročník Trek Bike Night Series
  2. Ostatní závodyRožněte lampy! Blíží se 4. ročník nočního seriálu Trek Prague MTB Night Series
    Rožněte lampy! Blíží se 4. ročník nočního seriálu Trek Prague MTB Night Series
  3. Ostatní závodyŽhavte světla! Příští týden startuje Trek Prague Night MTB Series
    Žhavte světla! Příští týden startuje Trek Prague Night MTB Series
  4. OstatníPolívka: noční série byla dobrá, neřekli mi, že jsem debil
    Polívka: noční série byla dobrá, neřekli mi, že jsem debil

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.
  1. avatar
    #2 Honza S. - vloženo: 30.10.2015 v 09:28:47

odpověď na Honza79 — #1 Ale je. :-) Těch 25 minut je vztaženo k celému seriálu (nevím, jestli v průběhu času nedošlo ke změně textu v článku). Jenom poslední závod vyhrála o 8 minut, takže to relativně smysl dává.