Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Honza S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Bronzová pecka Kristýny Zemanové na mistrovství světa

Krásná jízda, zasloužená medaile. Gratulace!

05.02.2023 20:58:54
New York chce podruhé zakázat elektrokola

odpověď na petan — #2 Vždyť jo, je fajn, že to vyšlo. Ono je celkově zajímavé sledovat elektromobilitu v širším kontextu. Objevuje se čím dál víc zákazů vjezdu elektroaut do podzemních garáží (podobně jako u aut s LPG/CNG), Švýcarsko chce mít možnost zakázat jejich nabíjení, pokud by to energetická situace vyžadovala...

  1. na tento komentář reaguje petan — #4
30.01.2023 18:06:20
New York chce podruhé zakázat elektrokola

Tak z tohohle praskne Ditrichovi... baterka. To jste si schválně schovávali tenhle článek, až opadne jedna diskuse, aby další pokračovala? :-D

30.01.2023 15:07:10
GAPP System - Kolofix 2023 na Giantech a s Tanjou Zakelj

odpověď na jinotaj — #2 odpověď na Aleš Procházka — #3 Že Pidcock jezdí s Axonem pochopitelně vím. A co se toho olympijského vítězství týče, tak ten by vyhrál i na Olpranu, v jaké byl formě a jak moc to chtěl. :-)

Jinak k vašim dotazům. Je to výsledek osobní neblahé zkušenosti. Anthem - prasklá zadní stavba, Reign - prasklé vahadlo, Suntour - to byly takové ty dětské bolístky - ucházel z toho vzduch a zasekával se pořád lockout. Všechny tyhle problémy jsou už pár let staré, tak je možné, že už to všechno vychytali. Ale nejsem natolik dobrodružná povaha, abych měl prostor to zkoušet znovu a případně se tím znovu rozčilovat. :-)

27.01.2023 08:15:41
GAPP System - Kolofix 2023 na Giantech a s Tanjou Zakelj

No jsem zvědavý, jak dlouho Pavel bude Škarnitzlovým toho jejich koníčka financovat. Už takhle to vypadá na pomalý ústup ze slávy. Giant se Suntourem a na Mavicách, to fakt chceš... :-/

  1. na tento komentář reaguje jinotaj — #2
  2. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #3
26.01.2023 20:32:20

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744