Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Honza S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cape Epic 2019: výsledky prolog

odpověď na Honza S. — #1 A ještě koukám, že podle vás jede Jarda s Howiem Grottsem. Odkud to proboha kopírujete?

17.03.2019 14:12:20
Cape Epic 2019: výsledky prolog

Ze by Ariane stihla byt na prvnich dvou mistech? :-)

Jinak nasi super! Doufam, ze Cimbal a Sergio potvrdi roli cernych koni. Kristian mile prekvapil, jen tak dal. Tomas s Matousem take pecka.

Zacatek hezky a ja toho od zitrka asi v praci moc neudelam, bude na co koukat. :-)

  1. na tento komentář reaguje Honza S. — #2
17.03.2019 13:41:24
Kulhavý vyrazil na svůj pátý Cape Epic fit a spokojený

odpověď na rotik — #1 Kristián Hynek teď někdy říkal, že fungování nového týmu mu sebralo dost sil a času na přípravu. Nedělám si iluze, že u Járy by to bylo o moc jiné.Ale to jsou věci, které obhájce prvenství veřejně přiznat nesmí.

13.03.2019 08:27:16
Přispěj na dobrou věc a získej podepsaný dres Sagana nebo Kulhavého

odpověď na panzdenda — #1 Dovolím si nesouhlasit. Organizátoři akce dostali od všech to, o co si požádali. Takže nikdo je neodmítl.

Dále bych nepochyboval, že všichni čtyři dávají na charitativní projekty část svých příjmů a je na nich, koho podpoří. Přeci jen jsou to jejich peníze... :-) Bylo by hezké, kdyby mohli přispět každému, kdo si řekne, ale to moc reálně nevidím.

No a v neposlední řadě - tohle vybavení je přeci jenom luxus. Pojďte jako dobrovolník se mnou na týden pracovat do Klokánku. Tam člověk uvidí, kde jsou ty peníze zapotřebí.

20.02.2019 15:57:57
UCI chystá v roce 2023 společné MS všech cyklistických disciplín

odpověď na abel — #1 To jako že by se CX jel v létě? :-)

  1. na tento komentář reaguje abel — #3
12.02.2019 07:50:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744