Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Honza S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Matouš Ulman přišel o obě závodní kola

Vlažný přístup organizátorů chápu, není to jejich věc. Stejně tak chápu vlažný přístup policie, protože hledat (bez nějakých zásadnějších stop) kolo pro ně nebude prioritou ani v Německu. Ale fakt nechápu, proč bychom měli mít oči na šťopkách. Představa, že zloděj jel 600 km někam na hranice Německa a Švýcarska, aby pak na těch kolech jezdil na dolním toku Berounky, mi přijde fakt úsměvná.

  1. na tento komentář reaguje Hazoš — #3
13.05.2019 10:14:13
Apache Quruk CX - pracant se vším všudy

Bože... Dokázal by mi prosím někdo seriozně vysvětlit tu novou posedlost písmenem "Q"? Kodiaq, Karoq, Kamiq, Qayron a teď tohle... Všechno to zní tak hezky, česky, až se mi z toho chce vrhnout.

  1. na tento komentář reaguje panzdenda — #3
24.04.2019 16:01:13
UCI se pře s motocyklovou federací o e-biky

Za mě - má to motor, nechť to patří pod FIM. Obráceným pohledem nikdo by asi nepřesunul třeba WRC pod UCI jenom kvůli tomu, že to začal jezdit Julien nebo Marco. :-) Prostě jenom cyklistika bude dobrým předpokladem pro provozování tohoto sportu.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #2
10.04.2019 15:30:28
Tým GT Opportunity Brno vyrazil do sezony

odpověď na Jíljí Lžící — #1 Co jsem slyšel (takže nemůžu potvrdit ani vyvrátit), bývají problémy dva - buď nefunkční lockout nebo krátká životnost předělovacího O-kroužku.

Jestli máte někdo jinou zkušenost, sem s ní, budu rád.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #4
01.04.2019 14:53:50
Přichází Qayron - nová česká značka kol

Na For Bikes určitě bude stát za shlédnutí. Jenom mi tam chybí jedna zásadní informace o rámech - je to vlastní výroba nebo nějaké katalogovky z Číny?

29.03.2019 13:36:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744