Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Honza S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

odpověď na Burgr — #11 "...elektrifikace usnadňuje lidem život..." - myslím, že to přesně vystihuje to, proč jsou někteří proti ebikům.

27.05.2022 15:02:27
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

odpověď na Burgr — #9 Ty jsi zažil dobu příchodu přehazovačky jako aktivní cyklista? No a jinak ano, já jinak než s papírovou mapou nejezdím. A když jsem cestou na Velký Javor předjel partu Němců na ebicích, tak ti můžu říct, že jsem v tu chvíli z kola měl mnohem větší radost než oni. Ty jejich spadlé brady za to stály. :-D

  1. na tento komentář reaguje Burgr — #11
25.05.2022 22:02:59
Skupina Pierer ukázala novinky KTM, Husqvarna, Gas Gas a také Felt

odpověď na trance28 — #1 Zbytečný? Mě teda zaujala informace, že test riderem je Čuk. Předpokládám, že jeho zástupcem bude Gek. To asi hovoří za vše. :-)

(Mladší ročníky se to nesnažte pochopit a použijte Google/Wiki.)

25.05.2022 21:47:17
Specialized uvádí Gravity Butter Collection

odpověď na stepanmasek — #1 To je ještě slušné pojmenování. Chtěl bych vidět, jak z toho půjde vyprat bláto, šmír z řetězu a všechno ostatní, čím se člověk během dne při ježdění zaprasí...

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #3
25.05.2022 09:11:07
Ebiky otvírají nové možnosti ježdění v otevřeném terénu

odpověď na rotik — #5 Na téma restrikcí jsem relativně nedávno četl zajímavý rozhovor. Vyplynulo z něj, že pokud se stane ještě pár nehod s odčipovanými koly, je docela reálné, že stát začne e-kola regulovat úplně stejně jako motorky. Tzn. RZ, povinné ručení, řidičák. Za mě hodně racionální přístup.

Jinak ten článek nemá cenu komentovat. Sem se dostal s docela velkým zpožděním, na jiných webech to už Gaspi schytal mnohem víc. Na druhou stranu chápu, že závazky vůči sponzorům se plnit musí a tento článek jiný účel nemá.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #7
20.05.2022 11:31:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744