Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Honza S.

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
MS Lenzerheide 2018: výsledky muži Elite

Jaro, Jaro... Nechtel bych byt ted u tech jednani o nove smlouve. Teda pokud uz neni rozhodnuto - jak jsem v jednom rozhovoru zaznamenal poznamky, o konci kariery. :-/

08.09.2018 20:47:33
MS Lenzerheide 2018: Tereza Sásková vicemistryní světa

Krásný závod, zasloužený výsledek. Obrovská gratulace!

06.09.2018 16:03:46
Na Cream Bike Čeladná míří česká elitní špička

odpověď na trance28 — #1 Kdejaký kverulant by si měl na vlastní kůži vyzkoušet organizaci závodu v CHKO... ;-)

27.07.2018 09:11:12
Velký přehled národních mistrů XCO 2018

Takhle shrnula včera ten uplynulý půlrok na svém instagramu:

Woke up with butterflies in my stomach this morning. Yesterday I felt empty. So many emotions at once. I haven’t spoken much about my health over the winter but to sum it up, from October to March, I took a walk every day just to enjoy the nature and be outdoors. That was followed by a nap until it basically was time to sleep again. Since March I’ve ridden my bike a few days a week. But only when I really felt like I wanted to ride. 10 weeks ago my body and mind told me I was ready to go back to work and I slowly got back into training in a balanced way. In the end it’s not the gold medal that gave me butterflies, it’s the fact that my body and mind worked together in a healthy way and brought me into a new beginning. Now looking forward to continue working towards new goals. With joy. And myself as first priority.

24.07.2018 16:09:18
Co jsme viděli na svěťáku? Aneb střípky Val di Sole 2018

odpověď na team_daddy — #5 A neni to ve vysledku uplne jedno, jak to bylo? :-)

  1. na tento komentář reaguje team_daddy — #7
12.07.2018 20:58:36

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744