MČR XCO Kutná Hora 2015: výsledky

Ondřej Cink (Multivan Merida) se po roce opět oblékl do dresu národního mistra, v obrovském vedru za sebou dnes v Kutné Hoře nechal těžkou konkurenci; Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) má stříbro a stal se také celkovým vítězem Českého poháru XCO 2015. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) vybojoval bronz.

Mezi ženami si pro vůbec první titul v kariéře dojela Karla Štěpánová (Kona Cycling Point), která po sérii tří vyhraných závodů ČP stanula také v čele seriálu. Vicemistryně České republiky je Tereza Huříková (Superior MTB), třetí dojela Vendula Kuntová.

Nejúspěšnějším závodníkem kutnohorského šampionátu se stal junior Matěj Průdek, který domů odjíždí se třemi tituly. V pátek zvítězil se svým týmem Nutrend Specialized ve štafetách, v sobotu vyhrál sprinty a dnes suverénně opanoval XCO juniorů.

Muži Elite:
1. Ondřej Cink (Multivan Merida) 1:41:09 hod.
2. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing) +0:46
3. Jan Škarnitzl (Sram Mitas Trek) +1:11
4. Jan Vastl (Bianchi i.Idro Drain) +2:39
5. Filip Eberl (Remerx Merida Kolín) +3:26
6. Jan Nesvadba (Nilfisk Alto) +3:52
7. Matouš Ulman (Česká spořitelna Accolade) +4:27
8. Pavel Boudný (Česká spořitelna Accolade) +6:03
9. Jiří Novák (Betch.nl Superior Brentjens) +6:03
10. Pavel Skalický (Remerx Merida Kolín) +8:21

Ženy Elite:
1. Karla Štěpánová (Kona Cycling Point) 1:29:24 hod.
2. Tereza Huříková (Superior MTB) +2:23
3. Vendula Kuntová (Remerx Merida Kolín) +3:30
4. Jitka Škarnitzlová (LIV Cycling) +4:25
5. Barbora Průdková (Nutrend Specialized) +4:57

Juniorky:
1. Jana Czeczinkarová (Sram Mitas Trek) 53:54 min.
2. Adéla Šafářová (Nutrend Specialized) +2:27
3. Nikola Nosková (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.) +3:30
4. Denisa Lukešová (Author Team Stupno) +5:28
5. Petra Kozelská (Bike 2000) +7:22

Kadetky:
1. Monika Kučerová (VRV Team) 37:06 min.
2. Tereza Sásková (Česká spořitelna Specialized junior) +0:28
3. Tereza Vaníčková (Ivar CS - Author) +0:38

Junioři:
1. Matěj Průdek (Nutrend Specialized) 1:18:57 hod. 
2. Václav Sirůček (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.) +3:03 min.
3. Dominik Prudek (GT Bikeplac Opportunity) +3:33
4. Adam Šimůnek (KC Kooperativa SG Jablonec n.N.) +4:17
5. Michal Zeťák (Bike 2000) +5:25

Masters:
1. Ondřej Zelený (Eleven Mercedes Benz Mitas) 46:56 min.
2. František Žilák (Kona Cycling Point) +1:45
3. Miroslav Kobes (Velosport Domažlice) +2:26

Kadeti:
1. Richard Holec (Nutrend Specialized) 47:09 min.
2. David Zadák (Cykloteam Ostrov) +1:22
3. Samuel Jirouš (Česká spořitelna Specialized junior) +2:01

 

Kompletní přehled výsledků zde: Sportsoft.cz/cs/zavod/overview/1539

19.07.2015 - Závody - autor: Jan Nemec - 6727x mistrovství čr kutná hora
Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Český pohárVelký přehled národních mistrů v cyklokrosu 2018
    Velký přehled národních mistrů v cyklokrosu 2018
  2. Český pohárHavlíková má pátý titul, Boroš si neuvěřitelnou stíhačkou vyjel druhý
    Havlíková má pátý titul, Boroš si neuvěřitelnou stíhačkou vyjel druhý
  3. Český pohárKrosový mistrák se po 13 letech vrací do Mladé Boleslavi
    Krosový mistrák se po 13 letech vrací do Mladé Boleslavi
  4. Český pohárMistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
    Mistrovské Sudety v rukou Boudného a Pichlíkové
  5. Český pohárSpecialized Rallye Sudety už popáté rozhodnou o mistrech XCM
    Specialized Rallye Sudety už popáté rozhodnou o mistrech XCM
  6. ZávodyFotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Brno 2017
    Fotogalerie: Mistrovství ČR XCO - Brno 2017

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744