SP NMNM 2021: výsledky U23


Muži U23
1. Carter Woods (CAN, Norco Factory) 1:23:44 hod.
2. Riley Amos (USA) +1:55
3. Alex Balmer (SUI, Thömus RN Racing) +2:21
4. Joel Roth (SUI, Biketeam Solothurn) +2:30
5. Simone Avondetto (ITA, Trek - Pirelli) +2:51
...
31. Jan Sáska (Rouvy Specialized) +8:11
37. Tomáš Morávek (Cyklostar Trek Pirelli) +8:49
46. David Šulc (GAPP System - Kolofix) +10:37
101. Jan Zatloukal (Specialized Nutrend) -1 kolo
102. Sam Jirouš (Rouvy Specialized) -1 kolo
120. Josef Machač (Head Pro) -2 kola

Kompletní výsledky ZDE

Ženy U23
1. Mona Mitterwallner (AUT, Trek Vaude)
2. Caroline Bohe (DEN, Ghost Factory)
3. Kata Blanka Vas (HUN)
4. Puck Pieters (NED, Alpecin Fenix)
5. Harriet Harnden (GBR, Trek Factory)
...
26. Zuzana Šafářová (Rouvy Specialized) +9:07
39. Adéla Holubová (Kola-BBB.cz) +11:17
46. Tereza Obořilová (GT Opportunity) +13:49


Kompletní výsledky ZDE

 

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárPapoušci, rekordy, stres nebo rozlučka s SP. To vše ve střípcích ze SP v Novém Městě
    Papoušci, rekordy, stres nebo rozlučka s SP. To vše ve střípcích ze SP v Novém Městě
  2. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Nové Město 2021 - neděle
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Nové Město 2021 - neděle
  3. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Nové Město 2021 - sobota
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Nové Město 2021 - sobota
  4. Světový pohárNové Město vidělo spanilou jízdu Pidcocka a Lecomte, Cink znovu čtvrtý
    Nové Město vidělo spanilou jízdu Pidcocka a Lecomte, Cink znovu čtvrtý
  5. Světový pohárWattová analýza MVDP short tracku v Novém Městě
    Wattová analýza MVDP short tracku v Novém Městě
  6. Světový pohárWoods i Mitterwallner v Novém Městě obhájili výhry U23 z Albstadtu
    Woods i Mitterwallner v Novém Městě obhájili výhry U23 z Albstadtu

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744