SP v Albstadtu opanovali Švýcaři, Škarnitzlová se blýskla top 20

Po dvou a půl měsících se světoví bikeři sešli v dalším závodě SP. Podívejte se, co přinesl německý Albstadt...

Autor: Jan Němec
Foto: Michal Červený
SP v Albstadtu opanovali Švýcaři, Škarnitzlová se blýskla top 20

Výsledky

 


Výsledky ženy U23:

1. Sina Frei (SUI, Ghost Factory) 1:18:04 hod.
2. Evie Richards (GBR, Trek Factory Racing) +0:21
3. Malene Degn (DEN, Ghost Factory) +3:52
4. Chiara Teocchi (ITA, Bianchi Countervail) +4:46
5. Marika Tovo (ITA) +4:47
...
11. Jana Czeczinkarová (Mitas Trek) +8:33
29. Barbora Průdková (Head Pro) -1 kolo

Průběžné pořadí SP po 2. závodě:
1. Frei 160 bodů, 2. Degn 150, 3. Richards 130, 4.Teocchi 80, 5. Clauzel 77,  .... 12. Czeczinkarová 36, 29. Průdková 6


Kompletní výsledky ZDE, průběžné pořadí ZDE


Výsledky ženy Elite:
1. Jolanda Neff (SUI, Kross Racing) 1:36:17 hod.
2. Yana Belomoyna (UKR, CST Sandd American Eagle)  +2:16
3. Anne Tauber (NED, CST Sandd American Eagle) +2:25
4. Alessandra Keller (SUI, Thomus RN Racing) +2:32
5. Elisabeth Brandau (GER, EBE Racing) +2:49

20. Jitka Škarnitzlová (GAPP System - Cabtech) +9:32
26. Karla Štěpánová (N1 BMC) +12:39
59. Lucie Veselá (GT Opportunity)
60. Hana Ježková (GT Opportunity)

Průběžné pořadí po 2. závodě SP
1. Neff 480 bodů, 2. Langvad 423, 3. Tauber 365, 4. Ferrand-Prevot 326, 5. Keller 320... 21. Škarnitzlová 141, 29. Štěpánová 111, 79. Ježková 9, 80. Veselá 8 

Kompletní výsledky ZDEprůběžné pořadí SP ZDE


Výsledky muži Elite:
1. Nino Schurter (SUI, Scott Sram) 1:28:08 hod. 
2. Stephane Tempier (FRA, Bianchi Countervail) +0:16
3. Mathieu van der Poel (NED, Corendon Circus) +0:40
4. Maxime Marotte (FRA, Cannondale Factory) +0:50
5. Jordan Sarrou (FRA, KMC Ekoi Sr Suntour) +1:11
...
32. Jan Škarnitzl (Mitas Trek) +6:19
65. Jan Vastl (N1 BMC) +10:24
78. Tomáš Paprstka (Expres CZ Scott Kolín) 
107. Zdeněk Vobecký (Protocycles)
DNF. Jaroslav Kulhavý (Specialized Racing)
DNF. Ondřej Cink (Primaflor Mondraker Rotor)

Průběžné pořadí po 2. závodě SP:
1. Schurter 450 bodů, 2. van der Poel 435, 3. Marotte 385, 4. Gaze 350, 5. M. Flückiger 310... 34. Škarnitzl 87, 42. Kulhavý 64, 56. Cink 28, 58. Vastl 25

Kompletní výsledky ZDEprůběžné pořadí ZDE


Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Světový pohárHoogerheide zakončilo krosový SP, Vos a Iserbyt vítězní
    Hoogerheide zakončilo krosový SP, Vos a Iserbyt vítězní
  2. Světový pohárHoogerheide tradičně uzavře SP v cyklokrosu, početná česká výprava na startu!
    Hoogerheide tradičně uzavře SP v cyklokrosu, početná česká výprava na startu!
  3. Světový pohárPředposlední díl SP se uskutečnil ve Francii, Hladíková 3.
    Předposlední díl SP se uskutečnil ve Francii, Hladíková 3.
  4. Světový pohárPředposlední díl SP cyklokrosařů již zítra Flamanville
    Předposlední díl SP cyklokrosařů již zítra Flamanville
  5. Světový pohárSP v cyklokrosu pokračoval v Hulstu, Pidcock vítězem
    SP v cyklokrosu pokračoval v Hulstu, Pidcock vítězem
  6. Světový pohárNa start SP v Hulstu se postaví 12 Čechů
    Na start SP v Hulstu se postaví 12 Čechů
Pojď pracovat pro Darfon

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744