SP XCO #2 - Araxá: výsledky XCO U23

Muži U23
1. Riley Amos (USA, Trek Factory - Pirelli) 1:01:51 hod.
2. Finn Treudler (SUI, Cube Factory) +0:07
3. Alex Malacarne (BRA, Trinity Racing) +0:19
4. Bjorn Riley (Trek Future) +0:29
5. Luke Wiedman (SUI, Thömus Maxon) +1:21
...
29. Jan Zatloukal (Nutrend Specialized SKR) +5:17
41. Jan Sáska (Subterra Santa Cruz) -1 kolo
45. Ondřej Novotný (Nutrend Specialized SKR) -2 kola

Kompletní výsledky závodu zde | Průběžné pořadí po 2. závodě SP


 

Ženy U23
1. Kira Böhm (GER, Cube Factory) 1:04:53 hod.
2. Emily Johnston (CAN, Trek Future) +0:12
3. Valentina Corvi (ITA, Santa Cruz Rock Shox) +0:36
4. Ginia Caluory (SUI, Wilier Vittoria) +1:36
5. Olivia Onesti (FRA, Trinx Factory) +1:55
...
13. Adéla Holubová (Rouvy Specialized) +3:12
14. Nela Viktorová (Rouvy Specialized) +3:13
15. Simona Spěšná (jb Brunex Superior) +4:28
19. Patricie Srnská (Nutrend Specialized SKR) +5:23 
 

Kompletní výsledky závodu zde | Průběžné pořadí po 2. závodě SP

Zapojte se do diskuze

Mohlo by vás zajímat

  1. Ostatní závodyPrvní start v Novém Městě Čechům vyšel, Holubová 6., Zatloukal 11.
    První start v Novém Městě Čechům vyšel, Holubová 6., Zatloukal 11.
  2. Český pohárHolubová ovládla své rodné Město Touškov, mezi muži vyhrál Bair
    Holubová ovládla své rodné Město Touškov, mezi muži vyhrál Bair
  3. ZávodyFotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Araxá
    Fotogalerie: Světový pohár XCO #2 - Araxá
  4. Světový pohárBatten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech
    Batten dala v Araxá dabl, Andreassen vyhrál po 4 letech
  5. Světový pohárSpecialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
    Specialized dál pokračuje v medailových žních, XCC v Araxá vyhráli Batten a Koretzky
  6. Světový pohárOkruh v Araxá plný skoků, rozhodčí musí krotit
    Okruh v Araxá plný skoků, rozhodčí musí krotit

Vlož svůj komentář:

Pro vkládání komentářů je nutné být přihlášený.
Proto se, prosím, tedy buď přihlašte nebo registrujte.

redakční systém | ISSN 1803-5744