Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

marcanik

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Mitas Monarch - lepší časy u Mitasu?

Já teda Monarchy jezdím už od září a jsou to parádní gumy. Přilnavost dokonalá, skoro mi to přijde jak žvýkačka. Proto jsem se bál o životnost, ale stejně jako tady testér, za 3 měsíce v těžkých podzimních podmínkách jsou gumy pořád jak nové. Takže za mě palec hore. Na ráfky DT Swiss jsem nahodil bez problému, mlíko jsem zatím nedolíval. Jen ty tlaky taky lehce ztrácím, cca jednou týdně vždy dofouknu, ale to je drobnost.

03.12.2021 22:02:01
Bajkovačka, čo má guľe

odpověď na Strenki — #1 Ahoj, díky! Zrovna jsme se odsud vrátili, tento týden jsme ladili přesný program zájezdu a je to tam skutečně parádní! Hodně "RAW", náročné traily, nádherná příroda, neskutečně zelený kraj, úžasné! A pokud jsi nebyl na Slánských, tak jednoznačně doporučuju, tam to má skutečně guľe! ;-)

19.06.2020 10:58:14
Bajkovačka, čo má guľe

odpověď na zirecek — #2 Dobrý den, ahoj. Domluva je na každém místě individuální, veskrze vždy se ale snažíme všechny naše hosty ponoukat k tomu, aby trailcentrum podpořili formou dobrovolného příspěvku, nákupem nějakého suvenýru (merche). A funguje to dobře, zpravidla si téměř každý nakoupí trička, pásky na řidítka atd, nemluvě o dalších ekonomických přínosech, které naše aktivita pro trail centra přináší (ubytování, využívání dalších návazných služeb atd). Možná nejdůležitější přínos našeho projektu je ale v tom, že propagujeme ČR a i některá konkrétní česká centra na zahraničních trzích. A zdaleka ne každý zahraniční biker využije naše služby - spousta z nich se prvotně o ČR dozví díky našim marketingovým aktivitám a posléze si informace najde individuálně a dorazí sem na vlastní pěst. Takhle třeba zafungovaly naše kampaně a marketingové aktivity v Dánsku, odkud začali přijíždět bikeři na Trutnov Trails. My samozřejmě nabízíme v ceně našich zájezdů vždy něco navíc, není to jen o trail centrech a zprostředkování ubytování, ale je to holt nějaký produkt, který někdo využije a někdo jiný ne... ;-) Pěkný den, Honza, Czech MTB Holidays

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #5
19.06.2020 10:54:26

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744