Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

pruchajarda23

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

odpověď na Lipton — #8 Toto asi bude, reps. je, můj poslední komentář na tomto webu, jelikož to je ztráta času. Ani Ty, ani Pavel Nový jste nepochopili, že to není vůbec proti Kulhecovi. Jen hlupák může o Jardovi napsat, že nic nedokázal a už mu holt tenhle typ závodů dnes již nesedí. Opak je pravdou a Jarda ve své době dokázal vyhrát to co vyhrál a za to si zaslouží být vnímán jako náš historicky nejlepší bajker. Tečka. Jenže lidi okolo něj se snaží jeho jméno a jeho samotného nadále zneužívat ve svůj prospěch. A o tom byla vlastně má reakce na článek o Změně nominačních kritérií. To je reakce na Zapletala ,na věčně obhajující články na MTBs o Jardovi, jak je skvělej i nyní, jen má prostě smůlu, zdravotní problémy, atd.... prostě tu čteme a posloucháme jen lži a keci . Ale jak je vidět, tak se to vyplácí a čtenáři těchto nesmyslů tomu prostě věří a fandí. Prosím, je to váš názor a máte na něj právo. Je zde krásná paralela se současnou politikou a nemůžeme se proto divit, že demagogové, populisté a lháři ovládají jak svět politiky, tak i často pozice ve sportu. A proto "věřím" jak MTBs, tak panu Zapletalovali, že Jára se určitě zapojí do další OH kvalifikace a bude stát na startu v Paříži v roce 2024!!!

04.07.2020 01:02:00
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

Bohužel nejsi sám kdo vůbec nepochopil proč nastala "náhle" změna nominačních kritérií.

Tady přece nejde o to kdo konkrétně pojede na OH . Jasně ,má logiku aby tam jeli nejlepší závodníci a snad i pojedou.

Zapletala kromě Kulhece ( s kterým spojil i svou "trenérskou" kariéru ) ostní závodníci prakticky nezajímají. Je potřeboval vždy jen jako "křoví" k "Járovi", včetně těch nejlepších. Ale teď mají oba pánové asi problém, co s tím, když Jarda nevyhraje ani Pražský pohár. Proto změna nominačních kritérií!

Nyní jde hlavně o to aby měl JK legitimní nárok být další rok zaměstnancem DUKLY Praha ! Protože XCO je olympijská disciplína. Zapletal ani JK nemůžou oficiálně říct, že nebude už jezdit CrossCountry. Protože pak by ho museli ukončit na DUKLE. Takže všude vykládají, že se chce nominovat na OH v XC ,ale měl teď smůlu, včera zranění, pak zase defekt,atd...samé bla bla . A zde na MTBs to čteme už 4 roky, jak na to má a jen ta smůla. Ale jde o princip a o ty peníze, které jsou i Tvoje , nás všech, které sypeš do státu . A takhle je pěkně pan Zapletal vytáhne na "přípravu" JK, "Jára" má též velmi slušný plat v tomto "ústavu" ,na to nezapomeň! A závěr , proč to říkám: je NEMORÁLNÍ aby bývalý olympijský vítěz byl placen státem za státní peníze a nejezdil závody ( XC), za které je placen. Spočítej si kolik jel XC ČP závodů a SP za poslední 2 roky! V sobotu se podívej na výsledky XCO ČP v Touškově. Podle poslední informace od Kolopro(Instagram) pojede v sobotu trasu A Drásala!!!

Jen tak dál. Lhát a brát . Lidem dáme chléb a hry, ať je od klid .

  1. na tento komentář reaguje trance28 — #6
30.06.2020 23:42:07
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

Tato zásadní změna nominačních kritérií na OH v Tokiu je dle mého názoru za hranou slušnosti a morálky nás všech. A musí především urážet oba loňské mistry republiky XCO, Jirku Čábelickou a Ondřeje Cinka, ktří s touto jistotou počítali i v přípravě a najednou uha, vše je jinak. Oba v pořadí rankingu UCI jasně vévodí všech českým závodníkům a oba vložili do OH nominace nejvíce bodů. A nyní tento člověk, repre trenér, oznámí, že všichni stojí na startovní čáře po druhé . Po dnešním KPŽ Orlík nejde nereagovat. Jitka první , Cink ve skupině 4 lidí , která po 20 minutách závodu toto klání rozhodla Komu to chce dát pan Zapletal šanci? Cink i Čábelická, pokud se nepletu, jsou zaměstnanci DULKY Praha a jejich šéf, který má pod sebou skomírající dráhovou sekci na DUKLE a též bajkery zaměřující se na XC , jde tímto rozhodnutím proti svým závodníkům? Má to logiku nebo to má svůj důvod ? Logiku to prostě má jen v tom případě, že tento pán bude moc argumentovat nutností financí a "vytáhne" další statisíce na přípravu z DUKLY i ze svazu cyklistiky pro "vyvoleného" a zároveň "zachránit" pro Jardu Kulhavého další rok na DUKLE, protože bude bojovat o body do OH kvalifikace. Proč zde na MTBs neustále píšete věci jako zda uvidíme JK na OH příští rok? Jarda dneska není schopný vyhrát už ani Pražský pohár, neudělá již ani bod do OH kvalifikace, prože je z Čechů až pátý v pořadí UCI, tudíž, nemůže ani pro tým bodovat. A tohle je bohužel důvod změny nominačních kritérií.

Pan Zapletal přímo v tomto článku lže, když říká :"Aktuální situace je ale jiná. Do konce kvalifikačního období pro Tokio 2021 nás čeká podle současného kalendáře a vyjádření UCI celkem 5 závodů SP, mistrovství světa a pravděpodobně i Evropy,". Omyl! Do kvalifikace se vstoupí až příští rok pouze 2 závody SP( v článku to píše jasně i MTBs). Tenhle člověk bohužel neví ani dnes jak kvalifikace na OH probíhá.

Ano, Jarda se před nedávnem vyjádřil ,že by se měla OH jistota pro Cinka a Čábelickou zrušit. Teoreticky to dává možná i logiku, když nebudete znát souvislosti. Ale ani kdybyste je nevěděli, tak dnes máme dva muže ( Cink a Stošek) a dvě ženy ( Čábelická, Štěpánová). Tak proč psát tak nesmyslná kritéria , která přece nemohl napsat člověk, který se nechá titulovat reprezentační trenér. Hlavně když vytáhneme peníze a udržíme Járu .

Ať si každý sám udělá názor na to , co se děje nyní v tomto odvětví. Je to vážně smutné kino.

PS: Vážně se těším na další výsledky JK v olympijské disciplíně XCO a další zajímavé komentáře pana Zapletala a potažmo MTBs.

  1. na tento komentář reaguje kacerek — #2
28.06.2020 00:44:49
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

Výkladové stanovisko NSA k dané problematice je jasné a POVOLUJE pohyb cyklistů v přírodě a lesoparcích. Bohužel je nešťastně formulovaná část o profesiolnálních sportovcích. Je to OBECNÁ formulace, která však nic neříká o hobby a profi cyklistech. Jejich tréninkové sportoviště je právě příroda a komunikace.

A pan Zapletal nám tu vykládá svá doporučení, která vychází pouze z výkladového obecného popisu vrcholového sportovce. Český svaz cyklistky měl v úterý zadat dotaz na ministerstvo vnitra a na vládu , tak si počkejme na výsledek. Ale není jediný důvod (kromě nařízené karantény sportovce ) proč by nemohl profi cyklista vyrazit na trénink do terénu, resp. přírody a po vedlejších komunikacích, když bude dodržovat stejná pravidla jako amatér a každý občan našeho státu. I takto se v TV vyjádřil ministr vnitra Hamáček k dotazu na možnost jízdy na kole v současných podmínkách. Reprezentační trenér velmi rád mediálně vystupuje a velmi často mluví rychleji, než přemýšlí.Viz doporučení všem reprezentantům. (Velmi připomíná našeho milovaného premiéra). Proto by bylo dobré aby více komunikoval a koordinoval svoje "myšlenky" se svazem cyklistiky, než je vypustí do éteru a na své oblíbené kolbiště zvané MTBs, kde mají jeho často hluboké myšlenky dveře vždy otevřené!

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
18.03.2020 00:41:23
OH Tokio 2020: Čábelická a Cink nejblíže

Dobře napsaný článek, který odhaluje současnou kvalitu české XC špičky. Pouze "ubrečené" komentáře reprezentačního trenéra jsou zde zcela nevhodné. Příčinou propadu v OH kvalifikaci na propastných 440 bodů za Němce byla v prvním roce této kvalifikace především zoufalá závodní absence Jardy Kulhavého. A tím, že do letošního léta patřil mezi naše tři závodníky(Cink, Škarnitzl Kulhavý), kteří do OH kvalikace mohli dodávat body ze závodů a on prakticky nezávodil (nebyla výkonnost), tudíž body nenavyšoval. V létě ho bodově předstihl Jan Vastl a začal body pro tým dodávat Honza Vastl. A situace je o to tristnější, že Kulhec má nyní na Vastla zrátu v UCI rankingu 238 bodu , takže se může stát a asi i stane, že Jarda do konce OH kvalifikace nedodá ani bod! Proč repre trenér Zapletal nedonutil či nepřesvědčil Jardu aby i přes nižší výkonost závodil a tím se možná i posouval a přinášel nějaký ten bodík? Tady porovnejme i kvalitu práce reprezentačních trenérů Němců a Čechů. Němci již letos objížděli pravidelně etapové závody na začátku roku, protože si přečetli nominační kritéria, u nás jsme si je asi přečetli až nyní! Proč by měli najednou letos např. Jan Škarnitzl či Jan Vastl v lednu či únoru objíždět bajkové etapáky aby tím získali body do OH kvalifikace a "uřízli" si nohy na rozhodující nominační závody v květnu -viz nominační kritéria (až nápadně nahrávající Jardovi Kulhavému)? A uvědomme si, že smlouvy se podepisují na základě výsledků v sezóně a ne podle bodů.

Závěr je takový, že jediný pozitvní bod činnosti pana Zapletala tkví v tom, že dal alespoň nominační jistotu(byť podmíněnou) Jitce Čábelické a Ondrovi Cinkovi, kteří se mohou v klidu a ne pod tlakem připravovat na OH sezónu.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #4
15.11.2019 00:30:26

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744