Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

pruchajarda23

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Jak je to s vyjížďkami na kole? Profík by měl zůstat doma, hobík může do lesa

Výkladové stanovisko NSA k dané problematice je jasné a POVOLUJE pohyb cyklistů v přírodě a lesoparcích. Bohužel je nešťastně formulovaná část o profesiolnálních sportovcích. Je to OBECNÁ formulace, která však nic neříká o hobby a profi cyklistech. Jejich tréninkové sportoviště je právě příroda a komunikace.

A pan Zapletal nám tu vykládá svá doporučení, která vychází pouze z výkladového obecného popisu vrcholového sportovce. Český svaz cyklistky měl v úterý zadat dotaz na ministerstvo vnitra a na vládu , tak si počkejme na výsledek. Ale není jediný důvod (kromě nařízené karantény sportovce ) proč by nemohl profi cyklista vyrazit na trénink do terénu, resp. přírody a po vedlejších komunikacích, když bude dodržovat stejná pravidla jako amatér a každý občan našeho státu. I takto se v TV vyjádřil ministr vnitra Hamáček k dotazu na možnost jízdy na kole v současných podmínkách. Reprezentační trenér velmi rád mediálně vystupuje a velmi často mluví rychleji, než přemýšlí.Viz doporučení všem reprezentantům. (Velmi připomíná našeho milovaného premiéra). Proto by bylo dobré aby více komunikoval a koordinoval svoje "myšlenky" se svazem cyklistiky, než je vypustí do éteru a na své oblíbené kolbiště zvané MTBs, kde mají jeho často hluboké myšlenky dveře vždy otevřené!

  1. na tento komentář reaguje petan — #2
18.03.2020 00:41:23
OH Tokio 2020: Čábelická a Cink nejblíže

Dobře napsaný článek, který odhaluje současnou kvalitu české XC špičky. Pouze "ubrečené" komentáře reprezentačního trenéra jsou zde zcela nevhodné. Příčinou propadu v OH kvalifikaci na propastných 440 bodů za Němce byla v prvním roce této kvalifikace především zoufalá závodní absence Jardy Kulhavého. A tím, že do letošního léta patřil mezi naše tři závodníky(Cink, Škarnitzl Kulhavý), kteří do OH kvalikace mohli dodávat body ze závodů a on prakticky nezávodil (nebyla výkonnost), tudíž body nenavyšoval. V létě ho bodově předstihl Jan Vastl a začal body pro tým dodávat Honza Vastl. A situace je o to tristnější, že Kulhec má nyní na Vastla zrátu v UCI rankingu 238 bodu , takže se může stát a asi i stane, že Jarda do konce OH kvalifikace nedodá ani bod! Proč repre trenér Zapletal nedonutil či nepřesvědčil Jardu aby i přes nižší výkonost závodil a tím se možná i posouval a přinášel nějaký ten bodík? Tady porovnejme i kvalitu práce reprezentačních trenérů Němců a Čechů. Němci již letos objížděli pravidelně etapové závody na začátku roku, protože si přečetli nominační kritéria, u nás jsme si je asi přečetli až nyní! Proč by měli najednou letos např. Jan Škarnitzl či Jan Vastl v lednu či únoru objíždět bajkové etapáky aby tím získali body do OH kvalifikace a "uřízli" si nohy na rozhodující nominační závody v květnu -viz nominační kritéria (až nápadně nahrávající Jardovi Kulhavému)? A uvědomme si, že smlouvy se podepisují na základě výsledků v sezóně a ne podle bodů.

Závěr je takový, že jediný pozitvní bod činnosti pana Zapletala tkví v tom, že dal alespoň nominační jistotu(byť podmíněnou) Jitce Čábelické a Ondrovi Cinkovi, kteří se mohou v klidu a ne pod tlakem připravovat na OH sezónu.

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #4
15.11.2019 00:30:26
SP v Novém Městě bez Jaroslava Kulhavého

Příběh Jaroslava Kulhavého mi připomíná výbornou detektivku "V pasti lží", kde hlavní hrdinka do té pasti nakonec nespadne. To už ale nelze říci o Jardovi. Dnes již legenda světového crosscountry do této pasti lží spadla a jak to tak vypadá, tak se z ní asi ne moc rychle, jestli vůbec, vyhrabe. Tu past mu připravil před dvěma lety jeho nový realizační tým, který mu měl pomoci rok po OH v Riu zkvalitnit jeho přípravu na další OH cyklus . Bohužel již stejnou dobu na tomto webu neustále čteme příběhy Jardy, resp. o něm, proč něco nefunguje, proč nedojel, jaké má problémy se zdravím, jak ho ale připravujeme , jaké má skvělé prametry. Prostě smyšlené lži , jen aby nevyšla ven jejich nekompence. A výsledky se od loňského Cape Epicu nedostavují. Jarda v loňské sezóně udělal jediný slušný výsledek v NMNM devátým místem a vyhral Český pohár . A rok ukončil fiaskem na MS v Lenzerheide. O letošním roce ani raději nemluvme.Tu pevnou sít lží mu bohužel utkal jeho vlastní tým, manažerem počínaje a trenérem jedním i druhým konče. Místo aby Jardovi pomohli možná z jeho a pro něj neznáme situace poklesu výkonnosti , tak všichni mu plácali po ramenou, hlásali na tomto webu jak je vše super a jak příprava probíhá optimálně. Ztratil se respekt před soupeři- jeden z jeho "trenérů" vykřikoval do éteru, že Nino Schurter je gumový panák, kdežto Jadra dieslový motor. Jeho realizační tým si jaksi pozapomněl všimout, že Crosscountry jako sport se posunul během 3 let do zcela jiné dimenze dynamiky, intenzity a techniky a jak je vidět, tak tento moment šel okolo nich, asi když opět do médií vysílali další vlákna lží o Jardovi. A na jednou se ta vlákna lží omotala okolo Jardy a zjišťujeme věci , které se měly řešit již před dvěma lety , před rokem. Vzpomeňme si na Jardovo vysokohorské soustředění před svěťákem v Andoře. Po 500 metrech Jarda slézá z kola !! A další a další výmluvy proč to nejde. A letošní rok už je pouze vyvrcholení profesionální práce těchto "vědců, a "trenérů" Jarda se opět už začal bát závodit s nejlepšími už i v Čechách a jede závodit na Slovenský pohár!!! Ano až tak klesl-ale přišla výmluva, že si jel vyjet body( ten samý víkend se jel u nás XC pohár s body 2x vyššími. Jarda si myslím takový závěr kariéry v CrossCountry nezasloužil. Ale tým mu vybral manažér a on s ním asi souhlasil. Nyní sklízí úrodu. Tihle hoši okolo něj touží jen a jen po slávě a pro ní udělají všechno , Než aby řekli pravdu Jardovi do očí ,proč jde výkonem 2 roku setrvale dolů ,o žebříčku ani raději nemluvme, a tvrdě začali pracovat ( od toho trenér přeci je ), tak nám nám na MTBS posílají ty smutné až tragikomické výmluvy a Jardu poplácávají po ramenou.

Je mi Jaroslava líto , toto si nezasloužil, ale do té sítě hlavu strčil on a nerozpoznal profesionalitu od amatérismu a mazanosti těchto slavomamů.

  1. na tento komentář reaguje rotik — #3
23.05.2019 01:40:53
Fotogalerie: Jelenia Góra Trophy Maja Race 2018

Pěkné fotky, velmi slušné výsledky. Jen mě zaráží jedna věc. Máme kousek od nás závod HC kategorie a možnost získat celkem dost bodů do celkového pořadí států UCI, ale PŘEDEVŠÍM máme dva roky na "sbírání" bodů pro účast na OH v Tokiu. Pak nechápu, proč na takový závod nedorazí Jarda Kulhavý a preferuje vlastní zájmy na závodech KPŽ ( prozatím získal nejméně bodů pro český tým), proč nedorazila Karla Štěpánová a raději den poté jede Pražský pohár! ( Cink a Škarnitzl jeli jak HC v Polsku ,tak Pražský pohár) Kde je koncepce reprezentačního trenéra ? OH by měly být pro tento sport předpokládám prioritou . Ale jak je vidět , tak priorita OH je jen pro některé. Třeba počítají, že nominace přijde za zásluhy.

24.09.2018 10:42:32

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744