Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

stepanmasek

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Kým nahradí Specialized Racing Sarroua a Kerschbaumera? Brzy se dozvíme

odpověď na marco — #1 Taky by mě zajímalo, kde to vzali. Ani na jejich Fb profilu, ani na jejich stránkách není ani zmínka...

  1. na tento komentář reaguje mr.strup — #4
07.12.2022 12:11:47
Troy Lee Designs v Česku posiluje

Teď otázka, jestli to bude jako se zbožim koncernu SRAM nebo jak. Když potřebuju něco od nich objednat, hromada věcí není skladem a musí objednávat z centrálního skladu.

26.10.2022 16:20:31
Světový pohár cyklokrosařů se přesouvá do Fayetteville, Michael Boroš na startu!

odpověď na tntbiker — #1 musíš brát, že to je na jiném kontinentu. Krom dopravy lidí a materiálu, je potřeba dostat vízum. Není to snadné.

Na druhou stranu i v takto omezeným startovním poli, jako bylo ve Waterloo, mi 14. místo s 2:26 zásekem mi přijde víc než smutné.

15.10.2022 20:26:57
Nino Schurter: "Dokud budu vyhrávat, chci závodit."

odpověď na germano — #3 Tak na MS XCO má JK "jen" jeden, ale má maratonský titul, OH, ME.

31.08.2022 17:07:24
MS Les Gets: Schurter slaví desátý titul mistra světa, Prévot čtvrtý

odpověď na tntbiker — #1 Kulhavý, Cink. Ondra, při vší úctě k němu, nemá takový švuňk jako JK, ale zaplať pánbůh za ní. Přesně jak píšeš. Až skončí, budeme rádi za 20-30 místa veterána Škarnitzla a bandy vyjukanejch mladíků, kteří sice jezdí dobře ČP, ale zkušenosti se nabírají jinde.

30.08.2022 12:17:53

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744