Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Kkamil

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
MEGATEST: LED světla podzim 2017

Cca rok vozím Gaciron V9D 1800 lm a jsem spokojený. Je podstatně levnější než Fenix BC30R a službu v lese dělá lepší. Kamarád má Fenixe, takže máme přímé srovnání.

19.10.2019 17:56:55
Kolo pro život vyrazí do své 20. sezony. S mnoha novinkami

odpověď na maxus_aurelius — #1 Mám to stejně, taky jsem před pár lety jezdil některé závody, ale poté, co začala být na startu masa lidí a neskutečně zdražilo startovné, jsem se na to vykašlal. Fakt raději jezdím místní závody a podpořím většinou nadšence. Trasy KPŽ jsou už stejně většinou takové, že to nemá s horský koly nic společného. Ale pro někoho to má jistě své kouzlo.

20.04.2019 07:55:40

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744