Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

kpitti

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Reprezentanti zahájili závěrečné přípravy v dějišti MS

odpověď na vr40 — #1 Velmi úsměrvný příspěvek. Jestli je trénink na trati pro Vás učení přejíždění kamenů, tak bych doporučoval trochu popřemýšlet, znovu si přečíst článek a opět se zamyslet.

Je to super, když můžeme naplno využít domácí prostředí a trať si ošahat za různého počasí a najet si ideální stopy. Držím palce.

  1. na tento komentář reaguje vr40 — #6
15.06.2016 19:34:10
Garmin uvedl Edge 520 s integrovanou Stravou

odpověď na Roura — #1 Ten radar by asi bylo dobré nejdřiv otestovat, než to hned zatratit. Ohledně 520 a Stravy viz text v článku: "Nahrané Strava segmenty se nejen zobrazí na displeji Edge 520 včetně vašeho aktuálního výkonu" Asi to ještě nikdo neměl v ruce, takže odpověď přijde jakmile bude na trhu, ale předpokládám, že Garmin zachová stejný způsob synchronizace jako u předcházející 510. Tedy přes chytrý telefon (bluetooth), nebo klasicky USB a počítač. Zřejmě si vyberu segment, nahraju ho do 520. Jakmie úsek absolvuju, tak se při další synchronizaci dostanou informace o mém výkonu na Stravu. V jiném článku o 520 jsem četl, že k této funkci bude potřeba mít placený účet na Stravě??? Současně se objevily informace, že tato funkce bude dostupná i pro starší modely, např. 510 v okamžiku aktualizace FW.

  1. na tento komentář reaguje petan — #3
09.07.2015 09:45:55
Na Orlíku triumfoval Boudný, počasí i soupeřům navzdory

odpověď na tntbiker — #4 Já jsem rád, že MTBS máme. Nevadí mi když se zde přebírají články, to je přece ohromná výhoda, nemusím hledat jinde a mám všechny novinky pohromadě. Každý soudný člověk pozná co je převzaté a co vytvoří redakce v rámci svých projektů. A co se týká toho "skoro nezvednout zadek" tak realita je naprosto opačná. Germáno byl v sobotu na Malevilu a v neděli i osobně na ČP v Bedřichově. Fotil a dělal rozhovory. Nastavení priorit na Malevil a ČP místo KPŽ jsou podle mého skromného názoru správné. Možná, kdyby jsi na těchto akcích byl, tak by jsi taky měl možnost si promluvit a posunout svým názorem věci kupředu.

23.06.2015 11:28:19
Specialized Epic - jak vypadá základ?

odpověď na James Matthew — #5 Ty jo konečně jsem prozřel a pochopil, co stačí pro to abych si vybral ten nejlepší systém odpružení zadní stavby .... bez bláta a terénu, to mají konstruktéři lehkou práci... ;o)

Ale vážně, letošní Epic se mi líbí, to kolo by mi asi sedělo. Nevím kolik stojí, ale jako alternativa pro někoho kdo hledá kolo, které bude funkční s tím, že výbava se dá poladit vždy to může být zajímavé a lákavé. Zajímavé je podle mě provedení s "neviditelnými" logy. Vyzkoušení v terénu, kde jezdím bych v žádném případě nevynechal. Za mě dávám ++.

12.06.2014 15:35:26
Čeští junioři se na těžké trati MS v Pietermaritzburgu neztratili

Veliká gratulace, byl jsem přibitý na UCI Live Timing a tlačil Báru a Honzy vpřed. Krásný výkon a gratulace všem.

29.08.2013 16:47:05

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744