Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Jirinak

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Zemřel Honza Kadečka

R.I.P.

Co se mu stalo??? Ještě pár dní před tím jsem ho potkal s kolem v pivovaru v Prokopaku, vypadal úplně v pohodě.. Nehoda?

19.06.2021 10:39:52
Co všechno se dá zvládnout na kole s berany? Je tu video 'MY GRAVEL RIDE' Vaška Koláře

odpověď na tntbiker — #19 Bože ty jsi kokůket fialovej, běž si trolit jinam, nečti a neotravuj na serveru pro cyklisty! je vidět, že někomu ta karanténa fakt vzala moc.. Jinak video je fajne, je hezké vidět, že jsou šikovný lidi i u nás a umějí to i pěkně natočit. Kolu zdar!

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #23
23.04.2021 17:54:39
Rozhovor: Poslední sezona Jaroslava Kulhavého

Super rozhovor, Jardo držím palce ať se daří a zdraví drží!!!

02.02.2020 08:52:01
Martin Stošek je o berlích. MS XCM jel s vymknutým kotníkem!

Je to hold škoda takového pádu, určitě to něco z výkonu vezme a tomu asi chybělo v závěru... ale stejně je to borec, skvělá sezóna, uvidíme jak mu to půjde příští rok, velká gratulace!

27.09.2019 16:58:35
Mallorka s Alltraining.cz - zážitek pro každého cyklistu

odpověď na zirecek — #1 Nerejpej, dyť je to komerční sdělení... a kdyby to vyprávěl chlap, tak to nebude znít tak hezky :-)

22.10.2018 15:49:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744