Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Babec

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Sezona 2010
10.05.10
10.05.10
Závodyfotek: 8
Průměrné hodnocení: 5Průměrné hodnocení: 5Průměrné hodnocení: 5Průměrné hodnocení: 5Průměrné hodnocení: 5

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Wout van Aert na závěr sezóny vítězí v závodě Světového poháru

“..třetí byl jednadvacetiletý Thibau Nys (BEL, Balois Trek Lions), jenž vybojoval první pódiové umístění v závodě SP v kategorii elite”

A kdo tedy vyhrál závod SP Elite 15.10.2023 ve Waterloo?

  1. na tento komentář reaguje svabenic@gmail.com — #2
  2. na tento komentář reaguje Frybis — #3
23.01.2024 11:53:57
ME CX Pontchateu - Výsledky

Cameron Pidcock? 😃 Co je to za blbost?

05.11.2023 18:08:16
Pidcock a Prévot světovými šampiony, Cink 17., Čábelická 33.

odpověď na G23 — #11 Máš naprostou pravdu. I proto jsem psal svůj první komentář. Přečti si ho znovu. Pokud jsi aktuálně nejlepší u nás, tak jeď na MS (proto tam jede vždy mistr ČR) i když budeš 40. Divím se tomu zbytku, který si asi nechce přiznat, že na to nemá a než se tvrdě střetnout s realitou, kterou jsi sám popsal, budou raději roky objíždět světové akce jen pro účast. Radši poslat jednoho eliťáka, který má šanci tam něco předvést a více mladých (junioři, U23) než mít 3 borce kolem 70. místa v Elite. A to bych ani neřešil, že letos vlastně vyhráli mistrovské závody závoďáci, co patří věkově do U23 (muže i ženy) a to ani ti nejsou úplně světová špička ve své kat. A Ráfek je vlastně dobrej maratonec, co si k XC “odskočil”. Tolik k věci našich XC “profíků” typu Kobes, Čábelická, atd. O nějaké svazové peníze mi vůbec nejde.

  1. na tento komentář reaguje G23 — #16
14.08.2023 18:26:16
Pidcock a Prévot světovými šampiony, Cink 17., Čábelická 33.

Je fakt, že účast některých stálých reprezentantů v kategorii Elite na vrcholných akcích mi taky přijde zbytečná. Aktuální mistr republiky XC - tam je to bez debat i když to není zrovna O. Cink, který je aktuálně jediný konkurenceschopný širší světové špičce. J. Škarnitzl za zásluhy z dřívějška, když ještě chce, budiž.. Ale nepamatuji si, že by např. L. Kobes někdy udělal nějaký výsledek hodný reprezentační účasti světových pohárů, mistrovství světa, Evropy apod. Vyhrál vůbec někdy alespoň závod (bezvýznamného) českého poháru? Co umístění v SP?

Rozhovory s J. Čábelickou v cíli jsou roky taky jak přes kopírák. Výsledkově hluboký podprůměr a sdělení typu“..nějak to tentokrát nešlo, něco se mi nepovedlo..” Kdysi byla dobrá v mládežnických kategoriích, ale takových jsou po světě stovky. V elitě světová nebyla, není a nebude. Stejný případ je např. J. Vastl.

Chápu, že se jim nechce do práce (mě se tam taky každé ráno nechce), tak raději budou jezdit 40. místo na svěťáku, když můžou, ale pokud roky jezdí jedni a ti samí lidé, u kterých je už jasné, že nikdy žádné mezinárodní výsledky nepřinesou, v TV přenosu se ani nedostanou do záběru, k čemu to je? Navíc v tak malé disciplíně, jako jsou biky..

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #9
  2. na tento komentář reaguje G23 — #10
  3. na tento komentář reaguje G23 — #11
14.08.2023 11:36:07
Vokrouhlík vyhrál silniční Beskyd Tour

Koukaj se na ně úpně normálně, s respektem, který cyklistovi s jeho úspěchy patří ;)

  1. na tento komentář reaguje McBlacky — #5
14.07.2013 17:17:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744