Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

haluz

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Češi na Kypru uspěli. Afxentii vyhrál Kulhavý, Huříková druhá

odpověď na Anonym — #1 Jestli to nebude tím, že ženy pravděpodobně jeli méně kol :-)

27.02.2012 12:00:25
4X/Fourcross never dies

Každopádně je to dobrá zpráva, že se podařilo se na něčem dohodnout.

odpověď na 4x — #10 Nejdřív byste si měl tu takzvanou "nudu" někdy vyzkoušet, než začnete pomlouvat něco, co jste nejspíš nikdy nevyzkoušel, pak to leccos svědčí o Vaší inteligenci.

Nemám rád, když tu každej druhej míchá jabka s hruškama :-( , každej sport má totiž svoje kouzlo a nelze se dívat na svět s klapkama na očích - jen ten můj sport je nejlepší a všechno ostatní stojí za houby.

pozn. pro odpověď na 4x — #10 jsem ten týpek v elasťákách co jezdí "po rovince a funí do kopce", ale na 4x i DH i bikros se taky rád podívá :-)

19.12.2011 20:52:08
Sportovec roku? Celebrita?

odpověď na Ondry — #2 Skvěle řečeno :-)

04.09.2011 18:00:41
Sportovec roku? Celebrita?

No, přál bych mu to moc, ale to by ti naši novináři nesměli být zabednění jen fotbalem, hokejem a tenisem.

04.09.2011 17:59:42
Kulhavý vybojoval na MS stříbro

Video bylo možno sledovat live na http://freecaster.tv ale za poplatek. Možná tam bude k dispozici i záznam. Každopádně to byl super závod a Jarda je borec. A musím smeknout i před Hermidou, titul si každopádně zaslouží :-)

04.09.2010 23:19:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744