Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Raw

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Rouvy na trenažéru Saris H3

odpověď na karel.neugebauer.7 — #1 Direto X má poloviční setrvačník (4kg vs.9kg), vyšší hlučnost a dle testů je jeho erg.mód. pro trénink prakticky nepoužitelný https://www.dcrainmaker.com/2019/09/elite-direto-x-smart-trainer-in-depth-review.html

24.03.2020 20:51:05
TEST: Rouvy na trenažéru Saris H3

odpověď na karel.neugebauer.7 — #1 odpověď na karel.neugebauer.7 — #1 odpověď na karel.neugebauer.7 — #1 odpověď na karel.neugebauer.7 — #1

24.03.2020 20:43:56

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744