Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pavel Trance

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Cink zahájil sezonu 18. místem, Banyoles ovládl Koretzky

chválím hezké fotky ze všech reportů.

01.03.2021 06:20:46
TEST: Author Ronin XC

odpověď na zirecek — #14 Ano, už je to o urážení. Chodím sem, abych si přečetl něco o kolech. Že se objeví v článkách gramatická chyba je podle menší zlo, než aby nebyly žádné články. Poslední dobou sem leze tntbiker, který prudí pod každým článkem. Tak ať sem neleze a čte si pravidla pravopisu, když ho to uspokojuje. Dokud tady bude prudit budu ho urážet. Myslím si, že nejsem jediný koho štve, že tady prudí s gramatikou. Však se vezměte za ruce a jde si povídat do parku. Jsem zvědavý jak dlouho vydržíš, když tě budu pořád opravovat, že jsi něco neřekl správně :)

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #19
25.02.2021 05:42:45
Sáblíková a Turek vyhráli finále virtuálního KPŽ

odpověď na tntbiker — #3 S tebou taky ani nediskutuji. Už tě budu jen urážet a dělat z tebe trolla. Nic jiného si takový póvl nezaslouží. Ukňouránku. Nechceš jít někam někoho nabonzovat ? Akorát tady buzeruješ. Už aby otevřeli hospody, ať tam můžeš rozdávat rozum.

24.02.2021 12:52:15
Sáblíková a Turek vyhráli finále virtuálního KPŽ

odpověď na tntbiker — #1 Tebe by porazilo i malé dítě. Jak fyzicky tak i duševně. Tak drž pysk :)

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #3
24.02.2021 10:52:00
TEST: Author Ronin XC

odpověď na tntbiker — #11 Podle mě budeš učitel. Máš favorita a v životě jsi toho moc nedokázal. Jen buzerovat a nikdo tě nemá rád :) Máme v baráku taky jednoho učitelského. A běhá mě mráz po zádech, když by tohle mělo učit moje děti. Chová se jako naprostý hovado a jak řve na svoje děti.. Ale poučovat a vychovávat to by se mu líbilo. Jsi naprostý duševní chudák. Nech se léčit, máš fakt problém !! Tady tě nikdo taky nemá nemá rád. Jsi otravný a nechtěný.

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #14
24.02.2021 06:18:14

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744