Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pavel Trance

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Rodinná sága Crussis

Absolutně fandím každému, kdo něco vybuduje. Každý kdo to haní, ať si vzpomene každé ráno co vstává každý den do práce, kde maká a vydělává svému pánovi, že jsou lidí co něco dokázali. A nemusí se chodit někam, kde to nemají rádi, aby poplatili nájem :) O to větší radost z toho člověka má, že dokázal víc než fňukat v diskuzích

17.01.2023 09:57:23
Ekolo otevřelo nový designový obchod

Stále nechápu co tady řešíte/závidíte zisky.

Stejně je to jako s výkonnými auty, zbraněmi apod.. To si každý musí zhodnotit sám za sebe jestli dokáže uřídit rychlé auto nebo ovládat nějakou zbraň.

Pokud ne, tak je to přirozená selekce. A my jen můžeme doufat, že to neodskáče někdo nevinný. Je doba neomezených možností a jde vývoj dopředu.

Tak nevím proč tolik povyku. Nikdo vám nebrání najezdit tisíce km ročně, tisíce výškových metrů a mít vo2 max jako Svendsen :) ebike vás nikdo nenutí kupovat

  1. na tento komentář reaguje zirecek — #46
02.12.2022 13:28:00
Ekolo otevřelo nový designový obchod

To se čte krásně jak pak Ditrich skvěle argumentuje tnbikerovi :)

Jako svíčku jste ho sfoukl.

Díky

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #24
30.11.2022 13:18:29
Češi si přiváží z mistrovství Evropy mládeže devět medailí

Super výsledek. Tady se často nadává jak nemáme nástupce Cinka, Kulhavého apod. No a vida máme generaci nástupců.

10.08.2022 11:18:22
Ondřej Cink pozitivní na přítomnost covidu -19!

odpověď na nossanek — #10 1 závod v životě a hned hodnotíš světovou špičku ? Já si stojím za tím, že pij jen to pivo a někoho kdo ve sportu něco dokázal nehodnot.

  1. na tento komentář reaguje nossanek — #14
  2. na tento komentář reaguje tntbiker — #17
04.08.2022 14:35:41

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744