Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pavel Trance

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Spořínci dominovali na premiérovém MČR e-MTB

Cyklistické nadnárodní společnosti se doslova nám, obyčejným cyklistům vysrala na hlavu, pak to sežrala a vyblily se nám do obličeje !!

Soutěž lidí co si honí ego, kdo si koupí výkonnější motor .

Pak to nemá tak vypadat, lidé co se sotva udrží na normálním kole si koupí takovou mašinu a jsou jako dělová koule. Ono totiž uřídit 25 kg stroj co letí klidně i 50 km v hodině není sranda pro člověka co není zvyklý na jízdu na kole. Již jsem zažil několik havárek s těmito koulemi. A co tom na cyklostezkách, kde jezdí třeba i děti ? Na tohle bych zavedl papíry jako na motorku, aby dokázaly, že to uřídí !

Byl jsem svědkem, jak si pupkatý pán kupoval e-kolo 140/140 zdvih za 130 000 kč a prodavač mu musel ukazovat jak se na tom jezdí - pán totiž nikdy na normálním kole nikdy neseděl, prý moc náročný šlapat. Ale tohle je bomba, že si to čipne a bude jezdit jako kráva.

Tenhle směr není dobrý si myslím. Všeho s rozumem.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #5
29.07.2020 10:17:44
Na startu Nova Cupu na Sázavě nebude chybět domácí špička

odpověď na vlada83 — #7 Tobě došli háčky a čárky ? Podle tvého písemného projevu ( který navíc obhajuješ tituly ) je fakt vidět, že dneska má titul kdejaký blbe*. Mimochodem také mám pár písmem kolem jména a vím, že to moc neznamená. Spíš je to o schopnostech. No a chci vidět ty články od tebe. Jdu si na to udělat kávu, páč to bude kulturní zážitek.

  1. na tento komentář reaguje vlada83 — #9
28.05.2020 07:49:40
Na startu Nova Cupu na Sázavě nebude chybět domácí špička

odpověď na panzdenda — #3 Kde můžeme najít tvé zcela perfektně dokonalé články ? Ukaž nám svoji tvorbu. Pokud jsi v životě nenapsal delší věc než toxický komentář na internetu, tak nerozumím tomu proč někoho hodnotíš v oblasti, kde si nedokázal absolutně nic ! To samé Burg ! Pro tebe to platí taky. Chci vás vidět ! Nebo jste jen hospodský kecalové ?

  1. na tento komentář reaguje vlada83 — #7
27.05.2020 06:47:06

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744