Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

hlina60@gmail.com

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Český cyklokros: Pryč jsou medailové žně. Chybí tah na bránu a závodnická drzost

Objíždím amatérské závody po Čr a vyzkoušel jsem osobně ToiToi. Je potřeba aby se více závodilo a otevíralo třeba "gravelistům". Čím více to bude otevřeno lidem z ulice, bude více dětí a mládeže, více hobby závodníků a z toho bude plynout více konkurence pro naše jezdce co jezdí v TOP10 a bude ty to tlačit k lepším výkonům a následně naším pár profíkům. Jinak bych rád tady vysekl poklonu Oderskému poháru, když to vše půjde, pracuji na Východočeském poháru na rok 2021. Konkurence v pořádaní závodů též bude přínosem pro CX, jako to má třeba MTB s velkými seriály a pak máme úžasné MTB maratónce. (psáno na mobilu, sory za stručnost)

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #5
  2. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #6
11.11.2020 19:27:27

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744