Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Haile1

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Na koho si v Novém Městě vsadit?

odpověď na tntbiker — #3 Borci, speciálně pro tento účel jsem si zřídil účet, už to nemůžu vydržet. Běžte už s těma hnidpopiškýma heftama do hajzlu. Nebo si ten článek přečtěte pořádně a kritizujte, co je ke kritice. Kdybyste napsali (Magua napsal), že vadí "aby potom zbytečně neplítval silami" tak neřeknu ani popel. Tohle už je fakt moc. Ale nějaká čárka nebo mezera je asi v tomto formátu k přežití. Můj point je: Zaměřte se na to podstatné! (a stejně mělo být po dvojtečce malé písmeno, vím to, píšu to, aby řeč nastála). Zdarec z Brna.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #5
15.05.2021 15:25:56

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744