Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Freebike12345

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
KPŽ Znojmo plné rekordů. Nejvyšší účast, vítěz Skála prolétl trať v průměru 35,5 km/h

odpověď na tomfreedom — #4 a těch 30 km to je nějaký čtvrtmaraton nebo co je to za disciplínu? Kvůli 30 km se nevyplatí ani převlékat do cyklistického...

  1. na tento komentář reaguje Frybis — #6
10.09.2023 16:55:22
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Aleš Procházka — #353 Výborně napsáno, konečně se k tomu někdo postavil čelem. Čechům ale přeci nebude nikdo nic zakazovat a v demokracii kterou si tady lidé pletou s anarchií si přeci každý může dělat co chce...a dodržování pravidel, zákonů, slušného chování se tu jen tak nedočkáme. Vidím to denně jak to tady jde do kopru...Ale jak píšou v prohlašení...kopeme si všichni hrob. Důsledek bude brzy omezení pro vsechny jak cyklisty tak ty tlusté nemotory co si dělají co chtějí a kde chtějí bez ohledu na ostatní...Jestlipak pán co je proti čipování a čipy přesto také prodává nasdílí toto prohlášení na stránkách svého obchodu? Nebo nás zase udiví nějakým moudrem?

24.08.2023 14:32:36
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na tntbiker — #350 Žádná vyjímka není, jak je rychlost nad 25 musí mít pojištění stejně tak těžší elektrokolo než 25 kg které jede rychleji než 14 km/h

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #352
23.08.2023 18:49:45
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

Pro Ditricha další kšeft, může k čipům nabízet i povinné ručení když ty jeho super kola jedou víc než 25km/h. To se těm elektrikářům začíná pěkně prodražovat.....haha a dobře jim tak.

23.08.2023 16:58:51
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-finance-vlada-kyvla-na-povinne-ruceni-pro-elektrokolobezky-segwaye-i-golfove-voziky-235861#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

A je to tady....Vláda ve středu schválila návrh zákona, který přinese novinky nejen řidičům automobilů, ale i elektrických koloběžek či golfových vozítek.

Povinnému pojištění odpovědnosti neboli povinnému ručení bude nově podléhat větší spektrum vozidel. Vozidlem, které potřebuje povinné ručení, se nově rozumí prostředek, jehož maximální konstrukční rychlost je vyšší než 25 km v hodině, nebo je vyšší než 14 km v hodině, když má větší hmotnost než 25 kg a přípojná vozidla

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #350
23.08.2023 16:51:02

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744