Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Freebike12345

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Alpentour Trophy 2021 - druhá etapa s pekelným převýšením

Díky elektrokolům a bikeparkům v budoucnu přijdeme o víc než o tuto krásnou cestu kde se začalo platit mýtné. Z horské cyklistiky se stává těžce komerční záležitost a jízda ve volném terénu a spojení s přírodou je pryč.

18.09.2021 06:58:06
MČR e-MTB sice bude, ale je bez velkého zájmu. Přihlášeno je 10 lidí

odpověď na petan — #9 E-biky jsou jen výsledkem nenažranosti výrobců kol jak dostat z lidí další peníze. Kdo dá 150000,- za elektromotorku s prehazovačkou SX nebo NX je blázen. Normální biker by za takové ,,kolo" nedal ani 30000,- A ohánět se pokrokem? Je zničená příroda , přeplněné hory a národní parky , chráněné oblasti pokrokem? Ty hory nejsou nafukovací a každý by si tam měl vyjet za své. Jo cyklistika bolí, to ví každý. Proto to děláme, pro zdraví, pro pocit že jsem něco dokázal a to bolí. Ne e-shit co tam dostane každého.

24.08.2021 07:53:00
Fotogalerie: Trek E-Caliber 9.6

Fuj, další e-krám

23.08.2021 21:08:58
MČR e-MTB sice bude, ale je bez velkého zájmu. Přihlášeno je 10 lidí

odpověď na Raceday — #7 e-biky nejsou cyklistika. Pseudo sport ničící samou podstatu jízdy na kole.

23.08.2021 20:59:11
MČR e-MTB sice bude, ale je bez velkého zájmu. Přihlášeno je 10 lidí

odpověď na Raceday — #4 Profil e-bikera: pupkáč s nadváhou ve značkovém dresu Assos ( krásně vyrýsuje pupek přes který se ani neohne k řidítkům) , kompresní podkolenky svítivé barvy , zásadně stojí napříč cesty za zatáčkou překáží ostatním a zírá do mobilu kde je nejbližší hospoda aby se mohl nabít. E-biky jsou mor a čím dřive jim zakážou vjezd do lesů jako motorovým vozidlům tím lépe. Určitě podpořím petici a uzákonění zákazu!! PS já si rád odplivnu před každý takovým borcem. Nikdo z nich nemá ani představu o čem byla horská kola když vznikla .

  1. na tento komentář reaguje Raceday — #7
  2. na tento komentář reaguje petan — #9
23.08.2021 18:01:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744