Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zbartos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Články na blogu

NázevČasKomentářůPoslední

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Seznamte se: Petter Fagerhaug, parťák Hynka pro Cape Epic

odpověď na Žvejk — #2 Díky, to s tim kaňonem mne nenapadlo. Ale s Mathieu to byl dobrý nápad. To by byl asi ještě silnější tým než Petterem (kdyby měl Kristian normálně natrénováno...).

21.03.2019 20:07:13
Seznamte se: Petter Fagerhaug, parťák Hynka pro Cape Epic

Díky za výborné komentáře k etapám i za tento profil. Nemohli byste nám ještě zjistit, proč si Kristian vybral zrovna Pettera ? Protože byl z první 20 loňského MS XCM v Auronzu jediný ochotný/volný (Petter byl 13. se ztrátou 10 minut na Kristiana, viz https://event.endu.net/events/event/live_44575.do ) ?

  1. na tento komentář reaguje germano — #4
20.03.2019 20:16:50
Otestovali jsme: Gore bundu a kalhoty

Již delší dobu jsem dumal nad tím, co za firmu je ta Gore Bike Wear, která vyrábí tak dobré cyklooděvy. Váš článek mne ale donutil pátrat skutečně poctivě, protože cyklooblečení Gore žádné neexistuje a to jsem vám chtěl vytknout. Naštěstí má mateřská firma W. L. Gore & Associates na svém webu pěkně popsánu svoji historii, takže jsem důkaz našel celkem lehce. Na https://www.gore.com/about/the-gore-story/timeline se tak m.j. dozvíte že:

1976

GORE-TEX® Fabric Launches, Gore makes its first sale of GORE-TEX® fabric to Early Winters catalog, which advertises its GORE-TEX® rainwear as “possibly the most versatile jackets ever made!”

1979

Improving GORE-TEX® Fabric, Gore introduces GORE-SEAM® tape, which eliminates the potential for leakage through seam holes in GORE-TEX® garments.

1980

Introducing GORE-TEX® Fabric for Hands and Feet, GORE-TEX® footwear laminate and GORE-TEX® glove inserts are developed.

1985

Cycling in GORE-TEX® Fabrics, The GORE BIKE WEAR™ brand is introduced in Europe.

Opravte si proto název firmy, jejíž výrobky jste testovali, na GORE BIKE WEAR™. Je to přece napsane i na skoro každém jejich výrobku...

03.11.2018 17:23:04
Sedmý titul aneb Schurter show před 25 tisíci diváky

odpověď na Magua — #2 Jarda v níže uvedeném článku popisuje, jak je na tom nevalně zdravotně (a asi i psychicky):

https://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/1020569-olympijsky-sampion-konec-kariery-zavrhnul-chci-ziskat-motivaci-aby-davalo-smysl-drit.html#hp-sez

Jen je divné, že to nepíše i na svůj FB a asi to neví trenér, když ho tak chválil po štafetě...

  1. na tento komentář reaguje Magua — #4
  2. na tento komentář reaguje MartinR — #6
09.09.2018 11:10:56
Schurter si Vysočinu podmanil už pošesté! Kulhavý devátý

Samozřejmě Ondra, ale při bližším zkoumání jsem našel jako většího skokana https://www.facebook.com/PetersonsSPORTS/ (z 78. na 8. !). A nesmíme zapomenout na https://www.facebook.com/mathieu.vanderpoel/ , který jel už asi 6 závodní den s operovaným zápěstím a jak píše na FB, moc to bolelo a asi m.j. proto najel do toho stromu (a spadl asi opět na stejné zápěstí)... Tuším, že příště bude útok mladé generace (vč. Gaze, https://www.facebook.com/andrifrischknecht318/ atd.) pro staříky ještě nebezpečnější, protože Short Track jim výrazně pomáhá. Mělo by se trochu prodloužit XCO, aby ti staříci měli šanci situaci déle ubránit...

28.05.2018 12:21:03

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744