Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zbartos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Články na blogu

NázevČasKomentářůPoslední

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Drásal 2023: Hoď kamenem, kdo jsi bez viny...

odpověď na Aleš Procházka — #6 Další info o letošním Drasalovi najdete např. na https://www.mtbiker.cz/clanky/127161/nova-bike-maraton-drasal-etalon-horske-hobby-cyklistiky.html . Je zajímavé, jak hodne se názory liší...

04.07.2023 05:16:51
Maratonce čeká ve Finale Ligure další díl SP, spojí se s enduristy

Opravte si příjmení z Martunek na Bartunek.

03.06.2023 07:18:59
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Martin_St — #164 ///Tak tohle je pane Bartoši slušnej humor... zákaz vjezdu elektrokol na polní cesty? Jako aby se tam mountbikeři cítili zase víc jedineční a nepotkávali tolik lidí?///

Nikoliv jen cykliste!

Ale aby tam vnější/pridatnou energii nepodporovani lidé (pěší, běžci, cyklisté, běžkaři, bruslaři, koloběžka atd.) nepotkavali lidi jejichž pohyb naopak tato energie podporuje/usnadňuje.

Vše celkem funguje, dokud někde není moc lidi. Podívejte se na Mt. Everest. Nekončící zástupy lidi podporovaných kyslíkem v bombicce (a navíc většinou i nosicem).

Nebo napr. Rifugio Cima Tofana

Cortina d'Ampezzo, Itálie

https://mapy.cz/s/cezemobapu , kam jsem nic zlého netuše, vyšel za cca 5 hodin po docela pěkně ferrate a nahoře byly davy lidi a damy v lodickach, protože tam vede kabinkova lanovka z Cortiny...

///A nemohl bych tedy já chtít ve stejném duchu, aby se zavedl zákon, že by tam neměli jezdit lidi na normálních kolech, protože překáží elektrobikerům? Chápete tu hloupost obou požadavků?///

Vás požadavek jistojistě hloupý. 

Správně by měli (když uz) chtít pěší/bezci, aby byl na polní a lesní cesty/cesticky zakázán vjezd/vstup čehokoliv, co usnadňuje pohyb ve srovnání s pěšími. 

A pokud se k těm stávajícím pesim a davum lidi na kolech přidají ještě doposud doma doposud pobyvajici lide na čemkoliv poháněném externí energii, brzy ten všeobecný zákaz pro nepesaky bude zaveden.

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #178
04.01.2023 17:45:26
Jakub Ditrich: Jsem naprostým nepřítelem prodeje “čipů”

odpověď na Pavel_Cabelicky — #121 Pane Cabelicky díky za skvělý přístup k SW úpravám !

P.S. Alešovi Procházkovi díky za ukončení prodeje e-kol.

P.P.S. Nikdy bych nečekal, že tlak proti SW zvysování rychlosti e-kol přijde od uživatelů cyklostezek, kde se snažím kvůli preplneni lidmi nejezdit.

Proto znovu pro jistotu upozorním na mnou od roku cca 2003 zduraznovany fakt, že mnoha MTB cykloturistum vadí hlavně pohyb e-kol po polních a lesních cestách a cestickach, čímž se historický nejvíce od roku 1989 zahustuje výskyt lidi v přírodě a to zejmena na místech, kam se dříve žádný průměrný cyklista nedokázal dopravit !

Uvítal bych proto takovou legislativní změnu, která by zakázala vjezd e-kol na polní a lesní cesty a cesticky !

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #137
  2. na tento komentář reaguje Martin_St — #164
30.12.2022 19:01:04
TEST: Scott Spark RC Team Issue vs. 910 díl první

Prosím o změnu v textu clanku u slova vně za uvnitř! Viz např. https://cs.wiktionary.org/wiki/vn%C4%9B .

09.04.2022 06:15:04

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744