Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zbartos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Články na blogu

NázevČasKomentářůPoslední

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
V Brně na ME se rozdá 9 titulů, bojovat přijíždí 450 závodníků

Sylva Hřebíčková (777 079 582) shání pořadatele na ME XCO v Brně na CELÝ DEN ve Čt 25.7.19 a v Pá 26.7.19:

"Vážení kolegové,

stále ještě sháníme dobrovolníky na čt, pá. Bohužel řada z Vás vypomáhá pouze o víkendu a tyto dva dny nám pár duší schází... Pokud byste byli ochotni vypomoci, pošlete prosím SMS a já se Vám ozvu.

Mgr. Sylva Hřebíčková Ph.D.

FSpS MU

+420 777 079 582

http://www.fsps.muni.cz"

23.07.2019 19:50:27
TEST: Když se BOA rozbije

odpověď na Jan. — #6 Díky za radu.

04.05.2019 20:34:57
TEST: Když se BOA rozbije

odpověď na zbartos — #4 Pardon. Kopíroval jsem sem svůj starší příspěvěk z bike-forum.cz , kdy jsem ještě nevěděl, zda mému kamarádovi firma Atop náhradní kolečko prodá. Dnes už vím, že kolečko od firmy Atop získal. Až přijede do ČR tak mi ho předá...

01.05.2019 11:23:54
TEST: Když se BOA rozbije

Díky za podnětný článek. Když už jsme u těch koleček, přidám svoji zkušenost:

Manželka si koupila v 9/2018 tretry Nalini MTB Snake https://nalini.cc/products/nalini-snake-white-mtb-shoes , kde jsou utahovací kolečka od firmy Atop http://www.atop-team.com/ . Když jsem z jejich webu zjistil, že je možné si koupit náhradní kolečka, začal jsem se v 10/2018 ptát českých prodejců treter se stejnými kolečky (např. Force, Crono), zda si je mohu od nich koupit.

Bohužel jsem většinou nedostal žádnou odpověď, s výjimkou Filipa Trunčíka z schindler.cz (odkázal mne na Cyclology) a Jana Němečka z https://www.cycology.cz/ , který mi v říjnu napsal, že „kolečka jsou na cestě od výrobce, bohužel přesný termín naskladnění netuší ani dovozce do ČR.“ Dovozcem myslel BP Lumen, který dováží tretry Crono.

Na můj opakovaný dotaz z 2/2019 mi neodpověděl už ani nikdo z Cyclology.

Protože výrobce z Tchaiwanu (konkrétně reagovala Peggy Chang) mi v 10/2019 doporučil kontaktovat přímo Nalini v Itálii, zeptal jsem se i tam, ale bezúspěšně. Mám ale na Tchaiwanu kamaráda, tak jsem se ho zeptal, zda by to s výrobcem nemohl zkusit řesit i po telefonu a pak mi případně náhradní kolečka+lanko dovézt. Peggy na kamarádův dotaz reagovala a vyžádala si fotky treter. Takže možná náhradní kolečka mít budu.

Doporučuji ale každému, aby si rozmyslel, jaké tretry s utahovacími kolečky si koupí, protože náhradní kolečka Atop jsou u nás evidentně již půl roku nesehnatelná, zatímco Boa asi k mání jsou.

  1. na tento komentář reaguje zbartos — #5
01.05.2019 11:19:45
Seznamte se: Petter Fagerhaug, parťák Hynka pro Cape Epic

odpověď na Žvejk — #2 Díky, to s tim kaňonem mne nenapadlo. Ale s Mathieu to byl dobrý nápad. To by byl asi ještě silnější tým než Petterem (kdyby měl Kristian normálně natrénováno...).

21.03.2019 20:07:13

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744