Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

zbartos

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Články na blogu

NázevČasKomentářůPoslední

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Sedmý titul aneb Schurter show před 25 tisíci diváky

odpověď na Magua — #2 Jarda v níže uvedeném článku popisuje, jak je na tom nevalně zdravotně (a asi i psychicky):

https://www.sport.cz/ostatni/cyklistika/clanek/1020569-olympijsky-sampion-konec-kariery-zavrhnul-chci-ziskat-motivaci-aby-davalo-smysl-drit.html#hp-sez

Jen je divné, že to nepíše i na svůj FB a asi to neví trenér, když ho tak chválil po štafetě...

  1. na tento komentář reaguje Magua — #4
  2. na tento komentář reaguje MartinR — #6
09.09.2018 11:10:56
Schurter si Vysočinu podmanil už pošesté! Kulhavý devátý

Samozřejmě Ondra, ale při bližším zkoumání jsem našel jako většího skokana https://www.facebook.com/PetersonsSPORTS/ (z 78. na 8. !). A nesmíme zapomenout na https://www.facebook.com/mathieu.vanderpoel/ , který jel už asi 6 závodní den s operovaným zápěstím a jak píše na FB, moc to bolelo a asi m.j. proto najel do toho stromu (a spadl asi opět na stejné zápěstí)... Tuším, že příště bude útok mladé generace (vč. Gaze, https://www.facebook.com/andrifrischknecht318/ atd.) pro staříky ještě nebezpečnější, protože Short Track jim výrazně pomáhá. Mělo by se trochu prodloužit XCO, aby ti staříci měli šanci situaci déle ubránit...

28.05.2018 12:21:03
Cape Epic 2017: výsledky 1. etapa

Podle výsledků na http://www.cape-epic.com/ je Adel+Višňovský na 21. místě se ztrátou cca 26 minut.

20.03.2017 14:34:41
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

http://singletrackworld.com/2016/11/wtf-the-100-kmh-electric-bike/

26.11.2016 13:55:38
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Důvody, proč být v přírodě, může mít každý úplně jiné, ale měli bychom si všichni uvědomit, že je to jediné místo, kde můžeme zažít velmi podobné pocity, jako naši předci před stovkami let.

Jakákoliv pomůcka ten původní pocit zmenšuje či dokonce ruší.

Z tohoto pohledu je i kolo bez motoru nepatřičné zvýhodnění, ale pořád ještě dává každému pocítit, jak je těžké se vlastní silou někam dostat.

Proto jsem zásadně PROTI používání čehokoliv s motorem (i když možná relativně málo přírodě škodícím, např. solárním) v přírodě kvůli usnadnění pohybu PŘI REKREACI (kolo, koloběžka, brusle a další věci usnadňující pohyb, které teprve budou vynalezeny).

P.S. Navrhuji aby pán z ČEMBy (a další lidé, kterých by se to mělo týkat, např. MVDr. Bláha z Hnutí Duha) zahájil právní kroky vedoucí ke změně dotčených předpisů tak, aby cokoliv S MOTOREM nebylo považováno v našem právním řádu za KOLO.

Konkrétně jde o EN 15194 [EPAC = Electronically Power Assisted Cycles] - viz stručné info např. na http://www.elektrokolaostrava.cz/show-free.htm?fid=24 a o použítí pojmu "kolo" v zákoně o lesích http://eagri.cz/public/web/mze/legislativa/pravni-predpisy-mze/tematicky-prehled/100051779.html - bod "j", případně i v jiných právních normách.

23.11.2016 10:42:37

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744