Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

lalin

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na Aleš Procházka — #33 Zdravím Vás Aleši (mimo jiné jsme vedle sebe parkovali loni na Silesii a potkávali se na trati :-)) já určitě souhlasím, a už dávno tohoto lháře ignoruji. No a jak tady píše, že on neuráží jako první, tak minimálně mě urazil jako prvního že nejsem lalin ale šulin. Úplně mi tím vzal chuť do života, dodnes kvůli tomu musím navštěvovat psychiatra ;-)

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #40
18.05.2022 21:07:47
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na ladam — #18 Tak po dlouhé době sem mrknu, a hňup obecný stále provokuje a provokuje :-D že ho to baví to fakt nechápu...

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #33
17.05.2022 08:45:06
Jaroslav Kulhavý vyhrál Kamenjak Rocky Trails

No u spešlu bych se zas tak tolik nedivil. Nastavit tam ten Brain tak, aby splňoval co slibuje nemusí jít vždy hladce. Já měl kdysi FOX Terra logic, což je obdobné jako Brain a nedokázal jsem se tím domluvit. Buď mi to na cestě při silové jízdě houpalo, a nebo jsem to přitáhl a pak to v terénu nefungovalo jak mělo. Známý co spolu jezdíme to má Epica furt na "nejvíc otevřeno" takže na asfaltu mu to propružuje. Nyní na Cape Epic bylo několik předních jezdců co mělo na S-Worksu! vepředu Fox místo Sidky - Brainu... ale přiznávám, že i mě trvalo nějakou chvíli než jsem sám sobě přiznal že vidlice za víc než 20tis nefunguje tak "topově" jak jsem očekával.

04.04.2022 14:04:17
Paprstka končí profesionální kariéru cyklisty, pokračovat bude jako hasič

odpověď na Pavel Trance — #25 K němu se stejně nebude možné nijak dostat. Bydlí u maminky a tatínka, kteří to možná nemysleli s výchovou zle, ale úplně to nevyšlo podle plánu. Toto stvoření si já představuji jako Alana z filmu Pařba v Bangkoku (nebo tak nějak). Sedí doma u pc, otravuje ještě pořád i v dospělosti své rodiče, ale aby měli klid tak mu občas slíbí, že ho vezmou na lodičku. I ten obchod s koly co mu zařídili mu zkrachoval, takže když se mu to hodí, tak řekne, že ho měl, aby vypadal zkušeně, ale hned potom to zapře, protože vlastně zkrachoval... Ve škole mu šla čeština, tak se aspoň tohle snaží dokázat ostatním, že mu jde. Jo a ještě vlastně urážení ostatních. No ale on sám k sobě je dost vztahovačný, a ho nikdo urážet nesmí. Jsem zvědavý, jak rychle se dočkáme nějaké chytré odpovědi. Na něj je jediný možný recept, a to ignorace. Je mi líto jen každého nového diskutujícího, který s ním musí absolvovat pár odstavců aby na to přišel. Někdy si říkám, zda to není taktika mtbs, protože pak diskutující s tímto hňupem opětně klikají na článek a diskuzi a tím se zvyšuje čtenost a profit z inzerce :-D

  1. na tento komentář reaguje ladam — #27
14.03.2022 11:42:53
Michal Maroši - Všechno začalo cross country a vše cross country končí!

MM je frajer, dodnes si pamatuji, jak jsem sledoval jeho vítězství tenkrát ještě v paralelním slalomu. Dodnes jezdí skvěle, a jeho přeskočení dvou soupeřů a to pár vteřin po slušném pádu, pro mě je to Pan Biker :-)

07.02.2022 08:42:11

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744