Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

lalin

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Specialized uvádí celoodpružený Diverge STR

Takže to samé co řeší třeba Cannondale pružnou karbonovou sedlovkou průměr 25,4 a nebo 27,2mm a taky třeba Canyon karbonovou sedlovkou se specifickou konstrukcí ze dvou částí a funguje to stejně jako tenhle nesmysl a ještě tam zůstává zachována nízká hmotnost a naprostá jednoduchost konstrukce. Jen zde udělal spešl "specialitu" aby vydyndal ze svých skalních příznivců statisíce :-D a ti se ještě cítili jaké pod sebou mají boží kolo...

20.10.2022 20:13:12
Díky Jardo! Kulhavý pověsil kolo na hřebík

Kulhec je borec, Jardo prostě díky. Jen tak nezapomenu třeba na Tvé vítězství v NMNM jak se lesem hrnul dav řvoucích fanoušků kde zrovna Kulhec projížděl... no a Londýn ten finiš to byla husí kůže :-) jednoduše paráda a díííky

27.09.2022 09:28:20
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na Aleš Procházka — #33 Zdravím Vás Aleši (mimo jiné jsme vedle sebe parkovali loni na Silesii a potkávali se na trati :-)) já určitě souhlasím, a už dávno tohoto lháře ignoruji. No a jak tady píše, že on neuráží jako první, tak minimálně mě urazil jako prvního že nejsem lalin ale šulin. Úplně mi tím vzal chuť do života, dodnes kvůli tomu musím navštěvovat psychiatra ;-)

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #40
18.05.2022 21:07:47
České představení mládeže v Albstadtu zachránily juniorky Spěšná a Hanáková

odpověď na ladam — #18 Tak po dlouhé době sem mrknu, a hňup obecný stále provokuje a provokuje :-D že ho to baví to fakt nechápu...

  1. na tento komentář reaguje Aleš Procházka — #33
17.05.2022 08:45:06
Jaroslav Kulhavý vyhrál Kamenjak Rocky Trails

No u spešlu bych se zas tak tolik nedivil. Nastavit tam ten Brain tak, aby splňoval co slibuje nemusí jít vždy hladce. Já měl kdysi FOX Terra logic, což je obdobné jako Brain a nedokázal jsem se tím domluvit. Buď mi to na cestě při silové jízdě houpalo, a nebo jsem to přitáhl a pak to v terénu nefungovalo jak mělo. Známý co spolu jezdíme to má Epica furt na "nejvíc otevřeno" takže na asfaltu mu to propružuje. Nyní na Cape Epic bylo několik předních jezdců co mělo na S-Worksu! vepředu Fox místo Sidky - Brainu... ale přiznávám, že i mě trvalo nějakou chvíli než jsem sám sobě přiznal že vidlice za víc než 20tis nefunguje tak "topově" jak jsem očekával.

04.04.2022 14:04:17

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744