Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

lalin

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Znojemskou rychlovku KPŽ ovládli Pavelková a Stošek

odpověď na Frybis — #1 Přesně to samé mě napadlo ... :-)

06.09.2021 08:29:55
XPLR - sen gravelistů přináší Sram

odpověď na Pavel Trance — #4 Ahoj, ano souhlasím že do terénu jako že opravdu do terénu to samozřejmě není a právě tyhle specifikace jako že 3cm odpružená vidlice a teleskop na to kolo ... to mi také nehraje. Ale řeknu takový ten běžný gravel jako že cca 40mm pneu, karbon pevná vidle a třeba pohodlná karbon sedlovka tak na tom já jezdím hodně. Né vždy mám čas jít provětrat fulla pořádně do lesa a nebo si střihnout na silnici 100+ Km ... takže když mám 1,5h čas tak beru gravela a lesní rozpadající asfaltky jsou moje :-)

12.08.2021 08:03:10
XPLR - sen gravelistů přináší Sram

odpověď na Pavel Trance — #1 Zdravím, a jen se zeptám, zkusil jste gravela? Vůbec tady nechci obhajovat odpruženou vidlici a ani teleskop (spíš asi mají na mysli teleskop než odpruženou) sedlovku, to dle mého na gravel nepatří. Ale jinak já si gravel pořídil, a na to, že oproti mému fulu 100/100mm a silničce stál ten gravel asi 1/3 ceny, tak na něm trávím opravdu dost času... A pokud se mi něco nelíbí, ale jiným ano, tak je nazvu ovcema a tím jsem vlastně nejchytřejší na světě, protože jen ten můj názor je jediný správný, super :-D

  1. na tento komentář reaguje Pavel Trance — #4
11.08.2021 10:29:51
Santa Cruz uvádí zcela nový Blur

Je to prostě osvědčený systém odpružení a design rámu, hoďte vedle sebe tento SC, pak Orbea Oiz, toho Scalpela a taky třeba Canyon Lux... kromě umístění horního vahadla tam moc rozdílu není...

09.06.2021 13:01:16
Specialized představuje tretry S-Works EXOS Evo do veder

odpověď na rotik — #3 Souhlasím, jen problém je ten, že existuje fakt hodně lidí, co si tyto tretry koupí. Pak na to reagují ostatní a zdražují logicky také. Pár let zpět (možná víc než pár :-D) stály kvalitní brýle na kolo 1000-1500,- pak se objevil Oakley a jejich brýle stály 4-6000,- ... dnes je má na hlavě kde kdo, a ostatní také s cenou poskočili do těchto sfér.

  1. na tento komentář reaguje karel.neugebauer.7 — #5
09.06.2021 08:02:23

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744