Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

WTB

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Články na blogu

NázevČasKomentářůPoslední

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Oblíbená 24hodinovka Těžká Pohoda opět bude!

Na KAŽDÉ 24 hodinovce se startuje v sobotu v poledne 😀

19.01.2017 17:17:38
V USA hoří diskuse nad elektrokoly na trailech. Jsou nechtěná

Jestli vyjet z Pece na kopec ( na kteroukoliv stranu) je nadlidskej úkol, pak byly časy, kdy má čtrnáctiletá dcera bejvala super nadčlověk. E biky nemají s horákama nic společnýho.

23.11.2016 12:21:02
Višňovka startuje! Další ročník Bike Ranch Cupu tuto neděli

odpověď na vr40 — #1 zmrzlina zdarma je VELICE DŮLEŽITÁ informace.Před ni bych rozhodně nic nedával 😀

19.04.2016 21:38:46
Kolo pro život 2015 bude mít 16 dílů, novinkou jsou Hustopeče

odpověď na rostanetek — #1 Proč se navážíš do pražáků troubo ? V těch problém není. Problém je v tom, že se pořadatelům zasekne strojek na peníze, víš ? Že bychom další dva tři roky dotovali hezkou náročnou trať, ale houby. Šoupneme tam hned placatý Hustopeče, vydělávat se musí pořád, že jo!

O pražácích tohle fakt není.

19.12.2014 18:48:46
Jaroslav Kulhavý představil svůj tým mladých nadějí

odpověď na xtrail — #10 Ono je na tom spíš zajímavé, že Ty se otíráš v diskuzích o všechno. Zajímavé asi ne, je to spíš takový kolorit...

Kulhecovi díky za takový projekt !!! TAKHLE se totiž vychovávají naděje, víš...? I s tou prezentací sponzorů. Taky by Jára mohl vystoupit v novinách a říct..."Bože, ta výkonnostní díra za námi, dnešní mádež je hrozná ...a tak ". On má totiž takové jméno, že by si to mohl beze studu dovolit.

Ale místo otírání se udělal projekt.

Termín "normální čtenář" ve spojitosti s Tebou mne fakt rozesmál....

11.04.2014 16:49:43

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744