Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pavel Nový

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
TEST: Author Ronin XC

odpověď na tntbiker — #11 pane bajker, ještě nezapomeňte na mezery mezi slovama a smajlikama. To je zas typografie nebo co a za to se taky berou body..

Já fakt nechápu, proč na webu o cyklistice řeší někdo pravopis, pořád dokola. Asi nějaký komplex. Najděte si nějaké lingvistické fórum, prosím, pane Bajkere.

A nezapomeňte se podělit o názor na kolo.

Ten oceláček od Artuše se mi vždycky líbil. Karbon má dneska kde kdo, hliník je tvrdej, ale železo, to je styl. Třeba k tomu gravelu taky dorostu, zatím mám na expedice a potulování krajinou zbastlený hardtail+hardfront+mullet s vlašťovkama :D

23.02.2021 20:50:19
Bikecheck: Specialized Crux Zdeňka Štybara

jesli dobře vidim, tak přední kolo má klasický ráfek s brzdnou plochou. Roval už asi ani nedělá kotoučovkový kola na galdy, smutný

11.02.2021 17:32:26
Cyklistika je atraktivnější než fotbal i hokej, říká průzkum NSA

odpověď na tntbiker — #10 opravdu mě mrzí, že lidi/čtenáři mají takové vážné problémy a starosti, jako je pravopis na Mtbs.. vem radši to kolo a vyraz ven. TNT bikere :D

Add. nějaký komentář k testovanému kolu? Ať neťukáš do tý klávesnice zbůhdarma

17.01.2021 18:45:29
Cyklistika je atraktivnější než fotbal i hokej, říká průzkum NSA

odpověď na tntbiker — #10 tvl, tak to tady nečti, přestaň brečet a zavolej Frkymu, ať s tim něco udělá. Pro hlupáka každý hloupý..

  1. na tento komentář reaguje Pajan — #13
17.01.2021 18:36:59
Cyklistika je atraktivnější než fotbal i hokej, říká průzkum NSA

odpověď na tntbiker — #8 ahoj, u nás na základce sháněj učitele češtiny, nástup 1.9., napiš mi prosím e-mail adresu a přepošlu ti odkaz.

  1. na tento komentář reaguje tntbiker — #10
16.01.2021 16:37:19

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744