Uživatelský profil

vám umožňuje se více zapojit do dění na MTBS. Pokud se rozhodnete ho používat, zjednoduší vám například diskutování v našich debatách pod články, ve fórech, umožní spravovat inzeráty v Bazaru, ale také vkládat vlastní fotoalba, nebo závody do našeho kalendáře, či jednoduše ševytvořit a psát vlastní blog.

Vložte si do profilu svou fotku (avatar), zvolte si co ukážete okolí a co nikoliv nebo si jen vklidu procházejte vaše oblíbené články, které jste si označili po jejich přečtení.

Váš profil vám přináší mimo jiné i soutěže o hodnotné ceny. Nikdy nevíte, kdy vás odměníme třeba za nejčtennější blog, nebo nejkomentovanější fotografii. Buďte aktivní, a my vás za to odměníme.

Váš tým MTBS.cz

Pavel Nový

Moje fotoalba

NázevZaloženo
Změna
KategorieFotek
Hodnocení
Nemáte žádné fotogalerie.

Moje komentáře k článkům

KomentářDatum
Začíná se od nuly, trenér Zapletal změnil kriteria pro OH v Tokiu

za mě logický krok. Jak můžete vědět, že bude letos Cimbál nejlepší? A proč tolik hejtu proti Járovi? Bohužel Češi mají takovou špatnou vlastnost, a to hledat na všem vše negativní a přehlížet úspěchy. Jasný, Járovi se poslední roky "tolik nedaří", ale to neznamená, že nezaslouží nic jiného než respekt. Mějte trochu pokory pánové.Měl jsem to štěstí, že nám Jarda přišel na krám pro Co2 bombičky. Se vší pokorou, na nic si nehrál, vyfotil se s námi, naprostý profesionál. Narozdíl od davů "závodníků", ať už na amatérské, nebo profesionální úrovni, které rozhodně takové úspěchy během svých kariér nezaznamenaly, ale chovají se jako idioti, kterým patří svět. Když Jarda odcházel z krámu, kolega komentoval slovy ..What a legend.. Buďme rádi za to, že posunul českou MTB scénu na nejvíc top level a že reprezentuje naší malou zemi po celém světě. Narozdíl od nás, nýmandů :D

  1. na tento komentář reaguje Lipton — #8
  2. na tento komentář reaguje rotik — #10
02.07.2020 19:13:38
Králem 3. ročníku Blinduro 500+ je Jakub Říha

odpověď na midlander — #1 sleduj, a tady https://mtbs.cz/clanek/nova-cup-filip-adel-obhajil-vitezstvi-na-head-stolove-hory/kategorie/popis-xcm dokonce není fotka z chlapský bedny!! Bože lidi, přestaňte řešit nesmysly..

14.05.2019 21:06:24
Masiv podruhé #3: Karlovarská radost

možná kdybys na tom bufetu trochu zpomalil a nevlítnul tam mezi 3 další borce jak vzteklej pes, tak by se na tebe s bidonem dostalo ;)

15.09.2018 11:08:41
BMC TE02 29 X01

odpověď na MartinW — #3 trojí koment :D

  1. na tento komentář reaguje MartinW — #7
25.02.2015 20:07:21
Rock Machine Blizzard 90 27

odpověď na BikerX — #2 kolo jsem testoval a musim říct, že to funguje. Otevřenej né moc nafouklej tlumič a zadní stavba se ani nehne, myšleno na rovném povrchu. Jinak to je v terénu žehlička, tomu pomáhaj Nobby Nicy, jezdil jsem s tim převážně na sněhu a hodně mi pomohly. Co se týče osazení, tak bez výhrad, možná lehčí kola a jelo by to ještě trochu rychlejc. Jedinej neduh byla teleskopka, která občas zamrzla, jinak vše bez problémů

07.02.2015 22:06:40

Moje příspěvky ve fóru

PříspěvekDatum

redakční systém | ISSN 1803-5744